Vacu Shape - VacuShape Jablonec

VacuShape + bazén relaxační lázně - aplikace Vacu Shape


VacuShape - vacu shape - podtlakový pohybový systém.

VacuShape je v současnosti nejúspěšnější metoda hubnutí na váze i obvodu problema-tických partií a k potlačení celulitidy.Ceny:
jednotlivé aplikace    350,-
předplatné na 10 návštěv 2.000,-
výhodný balíček: 10x VacuShape + 10x 3 minuty vibrační plošina + 2x InBody měření + 1x konzultace 2.700,-
eliptický cross trenažer, 10x 10 minut    300,-
eliptický cross trenažer, 10x 25 minut 1.000,-InBody diagnostika
, analýza složení těla s grafickým výstupem a konzultací: 550,- Kč
Vibro Plate vibrační plošina - akcelerátor spalování tuků: 10 min. 50,- Kč
Eliptický cross trenažer: 30 minut 250,- Kč.

Lázně Jablonec
, tel. pro objednání: 483 310 623, 777 310 622

provoz pondělí - neděle, 7.30 - 21.30


VacuShape - podtlakový spalovač tuků, centimetrů i kilogramů.

Jedním z důsledků moderního životního stylu je dramatický nárůst potíží, spojených
s nadměrným ukládáním podkožních tuků a jejich obtížným odbouráváním. S tímto problémem se potýkají ženy i muži. Nejde "jen" o otázku vzhledu, jedná se o zdraví, fyzickou kondici a psychickou pohodu, ale i prestiž a schopnost obstát v konkurenci. Partie, kde se tuky nejčastěji usazují jsou zejména na břiše, podbřišku, hýždích
a stehnech.
Narůstající tukové buňky brání prokrvení, utiskují mikrokapiláry krevního
i lymfatického systému. Nepříznivě se mění metabolizmus, omezuje se okysličení a výživa tkáňových buněk, zpomaluje se odvádění škodlivin lymfatickými drahami. Podkožní vazivo ztrácí elasticitu a pružnost.

Snaha zbavit se tukových zásob cvičením, pohybem či jinou fyzickou aktivitou nepřináší zpravidla žádoucí výsledky. Přerostlé břicho u mužů, "pneumatika" a celulitida u žen se úspěšně brání všem pokusům. Vacushape to zásadně mění.

Vacu Shape (Vacu Step) je velmi zajímavý příspěvek na cestě k úspěchu. VacuShape (Vacu Well) je podtlaková kabina vybavená pohyblivým pásem. Vlivem podtlaku se zásadně zvyšuje prokrvení partií od pasu dolů. Tam pak s největší intenzitou probíhají metabolické procesy odčerpání a spalování tuků pracujícím svalstvem. Cvičení - Vacu walking - při sníženém tlaku simuluje fyzickou zátěž ve vysokohorském prostředí. Nastavení parametrů chůze ve Vacushape umožňuje udržovat organizmus v režimu aereobní aktivity. Znamená to, že ve VacuShape dochází při pohybu k pokrytí energetické spotřeby přednostním spalováním tuků. Důležité pro efektivitu metody vacu walking (vacu-well) je udržet tepovou frekvenci pod hranicí hodnot, pro které se používá výraz maximální tepová frekvence (MTF). Je to, zjednodušeně řečeno, tempo, při kterém se zrychlí dech, ale člověk je ještě schopen mluvit plynule. Pulz se pohybuje přibližně v rozpětí mezi 100 - 130 tepů za minutu, tj. pod hranicí maximální tepové frekvence. Přesněji, avšak bez přihlédnutí k individuální výkonnosti, lze aerobní tepovou frekvenci určit výpočtem: 0,65 x (220 minus věk). Cvičení Vacu Well trvá 20 - 30 minut.

V podtlakové komoře VacuShape se až o 50 % zvyšuje spotřeba energie ve srovnání se zátěží v normální atmosféře, tuky se spalují 3 x rychleji. V kabině s regulovaným podtlakem se přitom nacházejí problémové partie - břicho, hýždě, stehna. Ve Vacu Step dochází nejen k aktivaci metabolismu tuků, ale i lymfatického systému a cévního řečiště. Tím je zajištěn snadnější transport tuků jako zdroje energie do pracujících svalových buněk. Rychlejší nástup metabolických změn lze dosáhnout využitím Vibro Plate krátce před cvičením. Zajištěno je i rychlé odvádění metabolických zplodin, prokrvení pokožky, lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami i enzymy. Střídavý podtlak obnovuje elasticitu podkožních vazivových tkání. VacuShape působí pozitivně proti nadváze, celulitidě a podkožním tukům. Zvyšuje kvalitu pokožky, ta je jemnější, hladká, hydratovaná. Metabolické změny zasahují funkce celého organizmu. Příznivě se promítají ve stavu kloubů, vazů, svalů.

Spalování tuků metodou Vacu-Walking lze podpořit dodržením pravidel správné životosprávy. Význam, zejména při hubnutí, má zajištění acidobazické rovnováhy
(pH vnitřního prostředí organizmu by mělo být neutrální). Před absolvováním každé procedury a po absolvování kůry je vhodné používat speciální krém, je-li cílem potlačení celulitidy. Velmi dobrou volbou je transdermální kolagen.

Dlouhodobé sledování klientů se sklony k ukládání tuků, zadržování vody v organizmu
a k celulitidě, prokázalo pozitivní vliv a trvalé výsledky aplikace VacuShape.

VacuShape prošel dlouhodobým testováním na klinice pro sportovní medicínu Fakultní nemocnice v Bratislavě. Sledování proběhlo na několika skupinách lidí různých věkových skupin, různých úrovní fyzické zdatnosti a procent tělesného tuku. Účastníci prošli antropometrickým vyšetřením. Výsledky testů jasně naznačují, že spotřeba kyslíku, výdej energie a kyslíková ventilace se při cvičení za sníženého atmosférického tlaku zvyšují. Výdej energie se zvyšuje až o 50 % ve srovnání s chůzí na běžeckém pásu bez použití podtlaku. Tuk se začíná spalovat za kratší dobu a únava svalů není pozorovatelná tak brzy, protože kyselina mléčná, která se vyvíjí ve svalech při námaze, se odstraňuje
a metabolizuje mnohem rychleji.
VacuShape je vhodný nejen pro netrénovaný organizmus, ale i pro regeneraci sportovců. Pohyb v aerobním režimu lze využít také bez podtlaku, je-li to žádoucí, např. pro rehabilitaci.

Vacu Well cvičení, Vacu Shape

Nepřekonatelný Quatro efekt: vynikající výsledky dosahované na VacuShape při hubnutí a potlačení celulitidy lze zvýšit a významně posílit dalšími procedurami. Pro zrychlení matabolizmu, aktivaci lymfatického systému, uvolnění a regeneraci vazivové tkáně se osvědčuje kombinovat, případně v jedné kůře s tímto ošetřením současně aplikovat zejména Polárium, vyhřívané bandáže Golf Beautytherm Profi, sekvenční lymfodrenáž přístrojem Lymfoven. Tuto unikátní kombinaci nabízejí pouze Lázně Relax Jablonec. Využít můžete mimořádně výhodnou nabídku v AKCI.

Beautytherm Profi posílí Vacu Shape Kombinace pro lymfatický systém: Lymfoven+Vacu Shape Na tuky mráz+Vacu Shape

VacuShape je vhodné kombinovat dalšími procedurami, které ovlivňují metabolizmus, krevní
a lymfatický systém. Např. suchá uhličitá koupel, pulzní magnetické pole, solná koupel
a hydromasážní bazén, vibro plate, eliptický trenažér (cross treanažér, orbitrek). Relaxace v hydromasážním bazénu je skutečnou perlou programu.

 


Napište nám: Kontakt

Fotoalbum

Lázně Jablonec
Novoveská 28a
Jablonec nad Nisou  
vacushape@relaxace.com

Další odkazy s tématikou Vacusahape - Vacu Well na webu:
FIGURE STUDIO, Praha 2 http://www.figurestudio.cz/ VacuShape - Podtlakový pohybový systém VacuShape® www.vacushape.cz/ Eufórie www.euforie.net/vacushape.html Kosmetické studio Jana www.ksjana.com/vacushape.htm elegantní spojení pohybu a podtlaku www.studio-draha.cz/VacuShape.html Wellness studio www.wellness-studio.cz/VacuShape.html Fitness centrum www.fit4fun.cz/index.php?q=vacushape Welness profi s.r.o. www.wellnessprofi.cz/vacushape.php Salóny krásy www.salony-krasy.cz/sluzby/vacushape/ Obdobný princip využívají přístroje jiných výrobců, např. - Vacu Well, Vacu Step, Vacu Walk.


www.relaxace.com © 2009