sůl z Mrtvého moře

Sůl z Mrtvého moře, koupele, prodej.

Dead sea - Mrtvé moře, mořská sůl.

Lázně, sůl z Mrtvého moře, prodej Koupele se solí z Mrtvého moře

Lázně Jablonec
Kryoterapie při léčení lupénky, ekzému, alergií a revma.

Sůl z Mrtvého moře 110,- Kč za 1 kg v balení po 5 kg. (Obvyklá cena je 160,- až 180,- Kč.)
Sůl z Mrtvého moře rozvažovaná po 1/2 kg v sáčcích: 70,- Kč za kus.

Vyřízení objednávky do druhého dne.


Složení.

Přírodní čistá krystalická sůl, obsahuje zejména sůl hořčíku (MgCl) 30 - 35%, draslíku (KCl) asi 22 - 25%, chlorid sodný (NaCl) asi 7%, voda volná a vázaná v krystalech 35-40%, další látky ve stopovém množství - pod 1 % .

Účinky.

Sůl z Mrtvého moře pomáhá při kožních problémech, alergiích, zánětech, akné, lupénce, proti otokům, celulitidě. Snižuje aciditu – kyselost organizmu.

Sůl z Mrtvého moře
chrání srdce a cévy, aktivuje lymfatické cesty a činnost ledvin.
Díky obsahu magnézia zlepšuje všechny funkce nervového systému, psychiku, myšlení. Uklidňuje nervy a podrážděnost, navozuje relaxaci a spánek. Působí proti křečím
a bolestem v kloubech či svalech, při revma. Pomáhá při nespavosti, dýchacích potížích, stavech tělesného i duševního vyčerpání, při dně.

Použití soli z Mrtvého moře.

Relaxace, hydratace pokožky.
Ve vaně s teplou vodou (100 litrů, cca 37 °C) rozpusťte 250 g soli. V lázni odpočívejte
15 až 25 minut, během této doby kůže vstřebá veškeré minerální složky soli. Z pokožky sůl odstraní nečistoty a nadbytečný tuk, proto není nutné použít mýdlo. Po koupeli opláchněte tělo vlažnou vodou.

Pro terapeutické účely je nutná vyšší koncentrace, na 100 litrů vody použijte 500 g, na 50 litrů 250 g soli z z Mrtvého moře.

Pro lokální aplikaci
rozpusťte sůl v malém množství vody, doporučená koncentrace je zhruba 1 %. Solným roztokem potírejte postižená místa několikrát denně.

Koupel se solí z Mrtvého moře přináší nejlepší účinky při dlouhodobé aplikaci.
Doporučujeme základní kůru z 10 - 15 koupelí. Zpočátku je vhodné brát koupel denně, čtvrtou a další ob den. Po deseti aplikacích jednou až dvakrát týdně.

Solná (solanková) koupel - použijte 1 kg NaCl a 0,5 kg soli z Mrtvého moře na jednu koupel (100 - 150 litrů vody). Celková koncentrace solí v koupeli je vyšší než 1%. Proto silně podporuje vnitřní očistu a odkyselení organizmu, udržuje vlhkost pokožky, regeneruje, vyhlazuje vrásky.

Při všech potížích s pokožkou - akné, lupénka, alergie, plísně - doporučujeme očistu tlustého střeva dlouhodobým užíváním Aloe Vera Barbadensis Miller. Díky vynikající kompozici enzymů, saponinů, aminokyselin, stopových prvků a vitamínů umožňuje očistu vnitřního prostředí organizmu (střeva, cévy, játra, mikrokapiláry vyživující buňky ve tkáních) a optimalizaci funkcí imunitního systém. Normalizuje krevní tlak, významně zlepšuje stav při diabetu. Cena za 1 litr je od 690,- Kč. Základní pitná kůra představuje šest litrů gelu, užívá se zhruba 4 měsíce. Problémy pohybového ústrojí, bolavé klouby, otoky, poúrazové stavy velmi účinně zlepšuje Aloe obohacená o glukosamin a chondroitin sulfát a MSM. Více ZDE


Vynikající výsledky u všech problémů souvisejících s chybnou reakcí imunitního systému (lupenka, alergie, revma, astma ....) přináší kryoterapie v kryokabině.


Sůl z Mrtvého moře odesíláme zpravidla do druhého dne.
Poštovné a balné u zásilky do 10 kg je 140,- Kč. Zásilka do 25 kg 200,- Kč. Zboží lze vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, 24 měsíců můžete reklamovat vady v rámci záruční lhůty na adrese Relaxační Lázně, Novoveská 28a, 466 01 Jablonec nad Nisou. IČO: 16391527. Ceny jsou včetně DPH.


Napište nám, objednejte si: Kontakt

Medical SPA pobyty - ceny
Tel.: 00420 483 310 623, 777 310 622 
info@relaxace.com

 

relaxační lázně zima wellness bazén - jakuzzi relaxační koupele termál

 

 

 

Sůl z Mrtvého moře - další odkazy na webu: KAWAR - sůl z mrtvého moře 250g http://www.alevnejsi.cz/KAWAR-sul-z-mrtveho-more-250g-p-1.html Sůl z Mrtvého moře přírodní minerální 250g. http://www.herb.cz/sul-mrtveho-more-prirodni-mineralni-250g-p-3008/ Mrtvé moře - Lékárna-DOMA.cz http://www.lekarna-doma.cz/mrtve-more-sul-bahno-a-kosmetika/ J.D.S.Koupelová sůl z Mrtvého moře 2x500g www.lekarna.cz/j-d-s-koupelova-sul-z-mrtveho-more-2x500g/ Sůl z Mrtvého moře Bio jedlá sůl www.nacl.cz/novinky/novinky/sul-z-mrtveho-more.htm Koupelová sůl z Mrtvého moře NevO - Dead Sea SPA www.nevo-spa.com/cs/obchod/koupelova-rozkos/koupelova-sul-z-mrtveho-more--11.html Sůl z Mrtvého moře - čínská medicína www.cajicek.cz/shop/pro-zeny/sul-z-mrtveho-more-19.html


www.relaxace.com © 2009