stres diagnostika, léčení

Stres, psychické vyčerpání,
deprese, únava, burn-out.

Stres, léčení, terapie. Stres:  Lázně Jablonec

Lázně na stres

Pomoc při chronickém vyčerpání, únavě a stresu.

Lázně na stres, balzám pro duši.

Psycholog PhDr. Karel Hlavatý

Centrum s individuální péčí.
Následky stresu, vyčerpání a deprese.


Pracovní, partnerské, rodinné, zdravotní a výchovné problémy - to jsou nejčastější příčiny stresu. Lázně Jablonec poskytují speciální pobyty, léčení stresu a jeho následků, pomoc při chronické únavě a vyčerpání, depresi, při zvládání burn out - syndromu vyhoření.

Lázně Jablonec jsou soukromé zařízení s individuálníní péčí. Terapie specializované na stres a vyčerpání vede zkušený psycholog. Využíváme kombinaci velmi účinných metod.
K nejsilnějším patří psychologické postupy, stimulace nervového systému, speciální masáže, koupele, celotělová kryoterapie atd. K úpěšnému léčení stresu a jeho následků přispívá naprosto diskrétní prostředí a přátelská pohodová atmosféra. Přijímáme zpravidla 2 - 4 osoby v jednom termínu.

Psychoterapie a procedury dokáží zvládnout stres a deprese, ale i psychosomatické projevy dlouhodobé stresové zátěže a následky stresu. Např. poruchy spánku, bolesti hlavy a zad, trávicí potíže, kolísání krevního tlaku, pocity úzkosti, ztrátu sebedůvěry, nedostatek vitality a životní síly, nerozhodnost, zmatenost, podrážděnost atp.

Léčení a překonání stresu. Nabízíme pomoc v rozsahu od konzultace či jednodenní intervence až po dvou nebo tří týdenní pobyty. Cena závisí na intenzitě a rozsahu služeb.

Příklady:
STANDARD - minimální program, 6 nocí, snídaně, péče celkem 10 hodin
STRES - základní program, 6 nocí, snídaně, procedury v rozsahu 20 hodin.
STRES KOMPLEX - pobyt pro chronické potíže, 14 nocí, péče 70 hodin,
celodenní stravovaní. Aktuální ceny vč. DPH ZDE
Délku a intenzitu pobytu lze upravit podle potřeb hosta.

Pro mladistvé do 18 let  je možnost absolvovat konzultaci a tři procedury, ambulantně nebo s přenocováním, zdarma.

Napište nám: Kontakt
tel. 777 310 622,  483 310 623Diagnostika autonomního nervového systému a stresu.

stres, diagnostika měření stresu

stres, léčení, terapie stresu


Grafy znázorňují změnu po 8 dnech:
- aktivita autonomního nervového systému ve všech ukazatelích dosáhla normy
- mentální i fyzický stres je po terapii v nízkém pásmu
- stresová odolnost (Stress Resistaince) stoupla z nízké úrovně k hranici vysoké odolnosti
- skóre celkového stresu pokleslo o 18 bodů

Mimořádně účinné je léčení stresu pomocí kryoterapie v POLÁRIU. Extrémní chlad způsobuje zvýšenou produkci endogenních morfinů a serotoninu. Daří se rychle překonat následky vyčerpání a stresu i depresivní stavy a úzkost. Dlouhodobě narůstá schopnost nervového systému odolávat zátěži. Již po několika aplikacích ustupují psychosomatické potíže (bolesti hlavy, poruchy spánku, zažívací potíže, kožní problémy, střídání nálad ..).

Zaměření pobytů: stavy spojené s vysokou duševní zátěží, zodpovědností, starostmi a stresem (neurovegetativní poruchy, spánek, potíže se zády a krční páteří, bolesti hlavy, nervozita, paměť, podrážděnost, vyčerpání, chronická únava atd.). Pobyty přinášejí dlouhodobé zvýšení psychické kondice a odolnosti.

Pobyty jsou určené každému, kdo je vystavený vysokým nárokům na psychickou odolnost a stresu v životních, pracovních, partnerských a společenských vztazích. Manažerům a lidem v náročných funkcích. Pečujícím profesím, zdravotníkům, učitelům, umělcům ...

Pobyty "Stres - deprese - únava" mají mimořádnou intenzitu a ověřenou účinnost. Doporučená délka pobytu je 10 - 15 nocí. Čas by měl být přiměřený době, po kterou trvalo období zvýšených psychických nároků. Terapie spojuje péči psychologa a individuální kombinaci velmi účinných procedur. O konkrétním složení metod pro terapii stresu rozhoduje psycholog po vstupním rozhovoru.


Magická síla-Tereza

Napište nám: Kontakt

Lázně Jablonec
tel. 777 310 622,  483 310 623


www.relaxace.com © 2009