relaxační lázně


AVS - relaxační přístroje

Psychowalkmany Galaxy, Laxman.
Audiovizuální stimulace, psychowalkman.

Psychowalkman - relaxační přístoj můžete vyzkoušet a zakoupit v Jablonci nad Nisou. Centrum psychologie v Lázních Jablonec používá přístroje pro audiovizuální stimulaci - AVS od roku 1994. Pracujeme s modely Galaxy a Laxman. Čas pro návštěvu je třeba domluvit telefonicky na 483310623, 777310622. Vyzkoušení přístroje je zdarma. Podrobnější konzultace o možnostech AVS + jedna aplikace na zkoušku stojí 300,- Kč. V případě objednání přístroje se tato částka odečítá od ceny a je tedy rovněž zdarma.

Relaxační přístroje (psychowalkmany)
jsou jedinečné pro překonání deprese, vyčerpání, nespavosti. Zlepšují výkonnost mozku, paměť a myšlení, inteligenci. Rychle a bezpečně ovlivňují bioelektrickou aktivitu mozku. Každý psychowalkman obsahuje skupiny programů, umožňující dosáhnout hluboké relaxace a meditačních stavů, programy ke stimulaci výkonnosti, podporující učení, regenerační programy rozvíjející tvořivost a fantazii.

Příklady použití: rychlé a spolehlivé doplnění psychické energie, udržení špičkové pracovní výkonnosti, náhrada relaxačních technik (autogenní trénink), práce s autosugescemi, odstranění stresu, spánkových potíží, bolestí hlavy a migrén, svalových bolestí, úzkostných stavů, depresí, zmírnění astmatu, alergií, překonávání závislostí. Jako metoda "one brain - jednotný mozek" se psychowalkman výborně uplatňuje u dětí k nápravě dyslexie, usnadňuje zmírnit či odstranit další specifické poruchy učení a pozornosti. Má své místo mezi prostředky, jimiž se snižuje hyperaktivita. K dosažení cíle není potřeba žádné úsilí, či účast vůle. Podmínkou je pouze pravidelné používání přístroje.

Psychowalkman si můžete objednat k zaslání nebo osobnímu odběru formulářem na konci stránky, e-mailem na psychowalkman@relaxace.com, telefonem 483310623, 777310622, na adrese Lázně Jablonec, Novoveská 28 a, 466 01 Jablonec nad Nisou. Expedujeme zpravidla do 3 pracovních dnů po obdržení objednávky. Poštovné a balné neúčtujeme.

Pro studenty, dárce krve, starobní a invalidní důchodce sleva 10%. Je dřeba doložit kartu ISIC, ITIC, ITYC, Alive či Soft Card, kartu dárce, osobní průkaz, ZTP průkaz.

galaxy psychowalkman

Galaxy, cena: 4.999,-
30 vestavěných programů ve skupinách Regenerace energie, Energie a vrcholný výkon, Odpočinek a relaxace, Učení, Rozvíjení tvořivosti, Meditace, Spánek
Speciální uživatelské režimy umožňují příposlech hudby nebo studijního materiálu a manipulaci se stimulačními frekvencemi. Součástí dodávky je i speciální CD s relaxační nahrávkou.

psychowalkman dreamer
Dreamer, cena: 8.920,-   40 programů, pestrá programová knihovna, specifické zvuky.  
Relaxace, Učení, Meditace, Spánek, Zábava, Speciální programy, Energie, Kreativita. Možnost úpravy délky programů

psychowalkman esprit
Esprit, cena 11.998 - tříbarevné brýle, dlouhodobě nejprodávanější.
Obsahuje 60 programů v mnoha různých kategoriích. Jedenáct speciálních programů bylo vyvinuto speciálně na základě 15 let zkušeností v ČR – pro potřeby českých uživatelů. Také je specialistou na učení: obsahuje celkem 9 učebních programů různého druhu.
Esprit uspokojí uživatele, kteří nepotřebují žádné speciality, zvláštnosti a experimenty, ale chtějí ověřenou kvalitu střední třídy. A takových je zřejmě většina. 

psychowalkman laxman
Laxman light, cena 19.999,- Kč, je technologicky nejdokonalejší a nejúčinnější AVS přístroj současnosti na světě. 22 programů s možností doplňování. Je uživatelsky jednoduchý, používá nejmodernější AVS technologie, má unikátní design a možnosti, např. zabudovaný MP3, část programů přímo s hudbou, menu v češtině, neomezenou paměť na další nové programy a další výborné možnosti. Krásný barevný zážitek a vrcholnou účinnost zajišťuje nový typ světelné stimulace (brýle Galzfeld). Ze všech světových AVS přístrojů používá pouze Laxman u programů hudbu: jedině on rozpustí vaší únavu šploucháním moře, křikem racků či bubnováním šamanů. Obsahuje řadu vynikajících programů, které otevírají novou dimenzi zážitků v AVS technologii. Z mnoha vyhodnocení i zkušeností uživatelů vyplývá, že programy Laxmanu výrazně zkracují dobu účinku. Na co potřebují starší přístroje 30 minut, to dosáhne Laxman za 15-20 minut.

Laxman 2 CZ edition, cena 25.210,- Kč. Mnohobarevné brýle a 49 programů, díky kterým přístroj Laxman disponuje všemi účinky, které  AVS technologie nabízí. Laxman je silný zejména v rychlém odstranění únavy a stresu a v relaxaci. Největší počet programů má relaxačních, takže obsahuje opravdu  obrovské relaxační možnosti - relaxace rychlá, hluboká, ze stresu, s meditací, s energetickým koncem, autogenní, za pomoci dýchání aj. aj... Jako přístroj Galaxy vyšší třídy obsahuje velmi zajímavou kategorii Speciální programy. Zde najdete například program JetLag (účinná pomoc při přeletu letových pásem), Kočičí spánek (15 minut programu vydá za hodiny spánku). Dále je zastoupen program proti bolesti (např. u zubaře) či pro změnu nálady při depresi. 

Modely Laxman jsou nejprodávanějšími AVS přístroji v letech 2013 - 2014.

BONUSY ZDARMA:


USB adaptér
paměťová flashkarta 2GB
velká sluchátka
software LaxEdit
kniha Neurotechnologie

Magická angličtina / němčina - Basic: unikátní cesta ke zvládnutí jazyka, důraz na schopnost komunikovat. Magická angličtina / němčina využívá metodu superlearning, učení v alfa hladině a aktivace obou mozkových hemisfér. K navození alfa stavu na nervových drahách lze velmi dobře využít kterýkoliv z relaxačních přístrojů. Ideální je současný poslech výukové lekce a programu "superlearning" z psychowalkmanu.

Magická angličtina obsahuje speciální učebnici, 123 stránek, 19 lekcí, 1 CD, doba studia
2 měsíce, 1400 slovíček. Cena 1.590,-., při nákupu s AVS přístrojem 990,- Kč

Magická angličtina - Extra: učebnice: 326 stránek, 27 lekcí, 1 CD, doba studia 3 měsíce,
3000 slovíček. Cena 5.450,-, při nákupu s AVS přístrojem 3.500,- Kč.


AVS, stimulace mozku: zkušenosti.Napište nám: Kontakt, objednávka.

 


www.relaxace.com © 2009