Laserová liposukce Lipolaser

Laserová liposukce

Bezbolestná laserová lipolýza.
Neinvazivní kontaktní GeLipo laser.

Liposukce laserem v Lázních Jablonec.

laserová lipolýza lázně  Jablonec Laserová liposukce - Lázně Jablonec Lipolaser v lázních

Hubnutí, odstranění tuků laserem.

Příjemné hubnutí pro ženy i pro muže.

Lipolaser - lipolýza tukových tkání laserem.
Laserová liposukce, laserová lipolýza.
GeLipo laser - LLLT ( Low Level Laser Therapy).
Lipolaser, vibro, lymfatická masáž: od 850,- Kč.

Lipolaser pro rychlé hubnutí a tvarování postavy. Jedinečná kontaktní laserová technologie. Vynikající na hubnutí břicha nejen pro ženy a dívky, ale i pro jejich chlapy. Cool Lipo Laser je moderní, vysoce účinná laserová metoda. Tvaruje a modeluje Vaši postavu i tam, kde nepomáhá cvičení, běhání nebo dieta. Je vhodná pro ženy i pro muže.

Naše tělo obsahuje množství tukových buněk. Jejich objem se zvětšuje při naplnění nebo zmenšuje při vyprázdnění obsahu tuků.
GeLipo laser – laserová liposukce - je v Čechách nová revoluční neinvazivní metoda, určená pro rychlou a efektivní modelaci vašeho těla, pro masivní redukci tukových buněk. Od roku 2008 se laserová lipolýza úspěšně využívá v USA a Velké Británii. Již dávno tedy není experimentem. Skvělé účinky laserové lipolýzy jsou spolehlivě ověřené na výzkumných pracovištích a potvrzené nejnáročnějšími klienty. Zkušenosti jsou podobně ohromující, jako u liposukce.

Lipolaser, certifikovaný přístroj pro lipolýzu, využívá schopnosti nízkoúrovňového studeného laseru emulgovat tukovou tkáň. Energie laserového paprsku prostupuje
k membránám tukových buněk. Pod jejím účinkem se v obalu buněk vytvářejí propustné póry. Těmi se emulgované tuky přesouvají do extracelulárního mezibuněčného prostoru
a jsou s těla odstraněny převážně pomocí lymfatického systému. Zároveň se aktivují mitochondrie - částice, které ve svalových buňkách vytvářejí z tuků energii. Celý proces probíhá již během prvního ošetření.

laserová liposukce laserová lipolýza

Laserová neinvazivní lipolýza tukové buňky nepoškodí ani neodstraní. Naprosto zásadně však zmenší jejich objem. Metoda LLLT je založena na schopnosti koncentrovaného infračerveného záření uvolňovat triglyceridy a nasycené mastné kyseliny z cílových tukových buněk. Tento proces je pro organismus maximálně přirozený. Procedura trvá nejčastěji 30 minut je příjemná, relaxační.

Proč je kontaktní laserová liposukce oblíbená:
- Účinek procedury nastává okamžitě, první změny zaznamenáte bezprostředně po ošetření.
- Při respektování jednoduchých pravidel hubnutí dále pokračuje. Každá další aplikace Lipolaseru má silnější efekt. Již po pěti návštěvách může být úbytek až 10 cm na obvodu
břicha.
- Lipo Laser přímo ovlivňuje stav podkožních tkání. Zvyšuje produkci kolagenu, vrací pružnost kolagenním vláknům mezi jednotlivými vrstvami pokožky, obnovuje hladkost
a elasticitu kůže, odstraňuje celulitidu.
- Součástí kůry je diagnostika metabolizmu a složení těla. Následná konzultace zahrnuje odborné doporučení pro optimální stravování.
- Kontaktní laserová lipolýza je 100% neinvazivní metoda s vysokou účinností při odstranění přebytečného tuku v problematických partiích kdekoli na Vašem těle.
- Ošetření je cílené na konkrétní partie břicha, stehen, hýždí... Pro muže i ženy.
- Každá aplikace zřetelně redukuje celulitidu.
- Lipolaser zahlazuje strie, vyhlazuje a zjemňuje pokožku.
- Velmi přijatelné ceny za liposukci

Laser je optický zdroj elektromagnetického záření - monochromatického polarizovaného
světla. Ve tkáních vyvolává fotochemické změny, které jsou z léčebného hlediska velmi významné. Nečastěji využívané účinky: analgetický, protizánětlivý a biostimulační.
Laser je světlo se specifickými vlastnostmi, aktivuje a stimuluje buněčný metabolismus.

Neinvazivní kontaktní laserová liposukce.
Základní GeLipo ošetření
obsahuje:
* InBody + APG metabolickou diagnostiku s konzultací,
* 25 – 35 minut Lipolaser,
* 5 minut na vibrační plošině,
* lymfomasáž přístrojem Lymfoven.
Lipolaser - cena:
Jednotlivá kůra: InBody, konzultace, Lipolaser, vibro, lymfatická masáž za 1400,- Kč.
Aplikace bez InBody a konzultace: lipolaser, vibro, lymfatická masáž za 850,- Kč.
Předplatné na 5 návštěv: 3950,- Kč.
Aplikace v rámci jiných programů na hubnutí: 700,- Kč.

LipoLaser je možné doplnit likvidací tukových buněk - kryolipolýzou v kabině PolarSpace. Cena jednotlivé aplikace kryokabiny k tomuto programu: 350,- Kč.


kryolipolýzaLaserová lipolýza a InBody diagnostika


Sdílet


KW: Laserová liposukce, lipolýza, Mladá Boleslav, Česká Lípa, Jablonec, Liberec, Praha,


www.relaxace.com © 2009