Kryolipolýza

Hubnutí mrazem - kryolipolýza.
Odstranění tukových buněk ,
kryo-lipolýza

Kryolipolýza zmrazením tuků v Lázních Jablonec.

Kryolipolýza lázně  Jablonec kryoliposukce, hubnutí mrazem - Lázně Jablonec kryolipolýza v lázních

Celotělová kryolipolýza, zkušenosti, úspěchy.

Kryolipolýza - destrukce tukových tkání zmražením.

Obsah:
Kryolipolýza - úspěšná metoda hubnutí a prevence před obnovou tukových buněk.
Kabina Polar Space - kryolipolýza v programech pro rychlé a bezpečné hubnutí.
Výborné zkušenosti: osobní metabolický vzorec, grafy s výsledky hubnutí.

Soukromí, diskrétnost, vlídná a pozorná obsluha.


Sleva - akce:
3x noc se snídaní
1x diagnostika metabolizmu a složení těla, funkce srdce a cév (InBody, APG), konzultace
s informací o individuálních metabolických potřebách, doporučení ke stravování
5x kryolipolýza v kabině Polar Space
3x VacuShape + vibroplošina + eliptický cross ternažér
Cena 4.950,- Kč (stejný program bez slev 6.450,-).
Samostatný pkoj + 600,-.

Kryolipolýza - formy.
Nejmodernější metoda hubnutí je aktivace lipidového metabolizmu a odstraňování tukových buněk mrazením.
Kryolipolýza
má skvělé výsledky. V současnosti se nabízejí dvě formy kryolipolýzy. Jedna je lokální, jednoúčelovými přístroji (např. Zeltiq). Jejich chladící technologie vyžaduje aplikaci v řádu několika desítek minut. Taková kryolipolýza je ideální pro "domodelování", ošetřuje jen ohraničené oblasti, nikoliv celý organizmus. Nehodí se pro hubnutí.
Druhou variantou jsou kabiny Polar Space. Rozdíl je v rychlosti zchlazení tukové tkáně. Kabiny pracují s extrémním mrazem a dosahují maximálních teplotních změn velmi rychle a efektivně. Ochlazení podkožních tuků na teploty blízké nule a následné fyziologické reakce se zde nastává při aplikacích v trvání 180 - 240 sekund. Chlad působí na velké plochy a vyvolává apoptózu, odumírání tukových buněk, na rozsáhlých partiích břicha, hyždí a stehen. Po ošetření v kryokabině organizmus mobilizuje energetické rezervy. Znamená to zpomalení tvorby lipogenních enzymů - ty slouží k ukládání tuků do zásoby. Zároveň nastane enormní zvýšení produkce lipolytických enzymů (lipáz), bez kterých by nedocházelo k uvolnění a transportu tuků ze zásob do svalů. Jde o mohutnou aktivaci metabolických procesů, ktera nastartuje rychlé spalování depotních tuků.

V Lázních Jablonec máme s kryolipolýzou vynikající zkušenosti. Již od roku 2008, jako první v republice, využíváme v programech k hubnutí kabinu Polar Space. Zařízení umožňuje pracovat s mrazem až mínus 150 stupňů. Velmi rychle se tak dosahuje "krystalizace", ztuhnutí tuku v buňkách podkožních tkání, které nastartuje autodestrukční proces apoptózy prakticky ve všech problematických místech. Extrémní kryoterapie se svým kryolipolytickým účinkem uplatňuje jak při odstranění lokálních tukových polštářů a při "kosmetickém" hubnutí o 1 - 2 kg, tak zejména při rozsáhlejším trvalém hubnutí větších partií.

Zkušeností, výsledky
: - kryolipolýza v kabině Polar Space:

Paní V.H., pobyt Kryo Shape, 5 nocí s kryolipolýzou, kontrola po 2 měsících:
ztráta tukové tkáně (BFM - body fat mass) 4,8 kg, tj. více než 22%.

kryolipolýza Jablonec
kryolipolýza

kryolipolýza zkušenostiVyjádření lékařů ze špičkových pracovišť o kryolipolýze jsou jednoznačná. Některá citujeme.

MUDr. Pavel Boček, jenž je specialistou ve Fakultní nemocnici Motol v Praze metodu vysvětluje na stránkách Yes Visage:
Neinvazivní liposukce zmražením tukových buněk, kryolipolýza, garance úbytku 25% tuku po jediné aplikaci, doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce, podloženo rozsáhlými klinickými studiemi. Výzkum prokázal, že tukové buňky jsou více citlivé na chlad než pokožka, nervy a svaly. Funkčnost unikátního postupu je postavená na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň. Přístroj se dokáže velmi efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše a bocích a je výraznou a účinnou alternativou k chirurgickému zákroku.

Ochlazení spouští apoptózu, při níž tukové buňky dostanou signál, který zahájí jejich postupné odumírání. Bílé krvinky pak tyto odumřelé buňky odstraní ven ze systému.
Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože neodpovídá
na ochlazení. Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buňek je postupný a bezpečný a nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů a tyto hladiny zůstaly na normální úrovni. Při jediné aplikaci dochází k úbytku mezi 25 až 30% tukových buněk a to u každého jedince, přičemž výsledek je jednoznačně a prokazatelně viditelný již po jednom až dvou měsících, a hlavně je trvalý! A to vše bez operace, bez řezání, bez bolesti a bez skalpelů!

Po smrti apoptotických tukových buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. V průběhu doby přirozená reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu.
Výsledky jsou prokazatelné, konzistentní a trvalé! „Jedná se o proces kryolipolýzy, což je inovativní technologie vyvinutá k redukci podkožního tuku ochlazováním tukových buněk
s impozantními výsledky, přičemž výsledky jsou konzistentní a prokazatelné. Jedná se
o převratný a doposud nejúčinnější bezbolestnou "liposukci" vůbec. Navíc odstraněné tukové buňky jsou pryč, a jakmile klient dosáhne stabilní hmotnosti, je výsledek trvalý,“ říká MUDr. Pavel Boček.

Obdobně je kryolipolýza představena na stránkách mediest cz:
Podstatou mnoha lipolytických metod je destrukce tukových buněk. Ale pro dosažení požadovaného výsledku není nutné trápit tělo teplem. Místo mechanického, tepelného
a laserového působení přichází „kryoterapie“ nebo „studená terapie“. Tato metoda je nyní s velkým úspěchem přijímána také vedoucími klinikami estetické medicíny na celém světě. Stává se též velmi oblíbená mezi pacienty, kteří chtějí tvarovat svoji postavu a zbavovat se nežádoucího tuku. V revoluční technologii kryolipolýzy se jedná o řízené zmražení tukových buněk, které pomalu odumírají a následně jsou odstraněny ze systému bílými krvinkami pomocí lymfatického systému. Kryolipolýza je unikání tím, že působí pouze na tukové buňky, tím se vylučuje jakékoli poškození kůže, nervů, cév, či vnitřních orgánů. Tato jednoduchá a již dlouho v medicíně používaná metoda, našla nové uplatnění v estetické dermatologii a přináší ohromující výsledky. Již po první proceduře se množství podkožního tuku sníží o 22%, pak efekt narůstá v průběhu několika měsíců. Výsledky jsou srovnatelné s běžnou liposukcí, ...

První výsledky zákroku může pacient zpozorovat již po 3 týdnech, finální efekt redukce tuku se projeví přibližně za 2-4 měsíce. Pomocí kryotechnologie může dojít k redukci tukové vrstvy o 20-40 %. Vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou působením kryolipolýzy eliminovány, je efekt redukce tukové vrstvy trvalý. Pacient si pouze musí uchovávat stabilní váhu.

Stránky omlazení.cz uvádějí:
Systém .... způsobuje ochlazení tukových buněk – ale nikoli jejich zamražení. Ochlazení spouští apoptózu, při níž tukové buňky odumírají pomalou, postupnou smrtí, a ta vede
k redukci tuku, která se projeví viditelně přibližně za dva až tři měsíce.
"Celý proces si můžeme jednoduše ilustrovat přirovnáním ke kostce másla: pokud ji vložíme do prostředí o teplotě 37 °C, která přibližně odpovídá teplotě našeho těla, je máslo v tekutém skupenství, ale v prostředí o teplotě 7 °C máslo znovu tuhne,“
vysvětluje dr. Sydney Coleman, plastický chirurg z New Yorku, který působil jako jeden z 12 hlavních zkoušejících v multicentrické studii zabývající se touto technologií. "Technologie ochlazování na 7 - 5 stupňů vede ke krystalizaci lipidů v tukových buňkách. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich odumření, bílé krvinky pak tyto odumřelé buňky odstraní ven ze systému" vysvětluje dr. Coleman.

Výše citovanými lékařskými nálezy si vysvětlujeme naše vlastní dlouholeté vynikající výsledky, které kryolipolýza přináší v programech na hubnutí s metodou celotělové kryoterapie v kryokabině Polar Space. Extrémní chlad v prostoru polária působí jako obrovský aplikátor a celoplošně podchlazuje tkáně zejména v partiích břicha, hyždí
a stehen. Stejně jako u klientky na fotografii, matky dvou dětí, doporučujeme proceduru absolvovat 5 - 10x. Při nedostatku času lze absolvovat 2 aplikace za jeden den. Součástí kůry je diagnostika InBody s určením individuálních metabolických potřeb a poradenská konzultace s odborníkem na redukční výživu. K hubnutí nepotřebujete žádné namahavé cvičení nebo striktní diety.

Mezinárodně uznávaný expert v oboru kryoterapie MUDr. L. Šmolík vysvětluje:
"... kryoterapie nemá prakticky žádné stresující účinky, naopak bývá přijímána většinou příznivě. Ke ztrátě tepla dochází nepřímou cestou vyzařováním a průměrná teplota kůže se na konci 3 minut pohybuje kolem 5 °C. Ochlazení přitom dosahuje do hloubky 1,5 až 2 cm. ... celý článek.

Hubnutí s kryolipolýzou musí zahrnovat informace o metabolických parametrech Vašeho těla. Obranou před jo-jo efektem a podkladem pro kvalifikované stanovení osobního metabolického vzorce je InBody diagnostika s pletysmografickým vyšetření metodou APG.

kryolipolýza kryolipolýza mrazemKryolipolýza a InBody diagnostika

Kryolipolýza přináší navíc další efekt. Jako léčba chladem - mrazem má velmi dobré výsledky u všech typů bolestí, působí na klouby, svaly, migrény, gynekologické potíže, menstruační bolesti. Dlouhodobě přináší zlepšení alergií - ekzémů, vyrážek, lupénky, dýchacích potíží, chrání před rýmou - alergickou i z nachlazení. Významné je zlepšení chronických onemocnění.

Celotělová kryoterapie je rovněž účinným prostředkem na rychlé překonání psychické únavy, vyčerpání, stresu, úzkostí a deprese. Více informací najdete na stránce polárium.


Pobyt Kryo - Shape: rychlé a trvalé odstranění tuků.
InBody+APG analýza metabolických potřeb, 10x kryo lipo v poláriu, denně VacuShape - podtlakový systém + lymfatická masáž pro odplavení odumírajích buněk a přebytečných tuků pomocí bílých krvinek lymfy, + nízkoenergetická strava vč. dietních koktejlů.
Cena: 5 nocí s programem 9.000,- Kč , 10 nocí 17.000,-. Samostatný pokoj: + 200,-/noc. Doporučený doplněk: magnetická akcelerace metabolizmu.


Upozornění:
Ošetření v Polar Space kabině ovlivňuje zejména stehna, hyždě, boky a břicho. Působí na tělo celoplošně. Neumožňuje přesně cílenou lokalizaci. Ošetření na omezeném rozsahu nabízí kryolipolýza přístroji - např. Zeltiq, se kterými u nás nepracujeme.

Komplexní pobyty na hubnutí - příklady:

Pan M. M., 24 let.
Program Úspěšné hubnutí + kryolipolýza. více o HUBNUTÍ
Výška 195 cm, hmotnost 133,4 kg.
Po 20 dnech mínus 11 kg. Po měsící -15 kg.
Ztráta tukové tkáně za první měsíc: 21%.

mínus 21% tukové tkáně po kryolipolýze

 

Paní A.F., 59 let.
Do poradny byla doporučena z rehabilitace. Tam docházela pro sníženou pohyblivost, bolesti kyčelních a kolenních kloubů, zad a kříže.
Výška 147 cm celková hmotnost 80,5 kg, z toho tuky 41,6.
Po 5 měsících hmotnost 69 kg, z toho tuková tkáň 30,7. odbouráno 10,9 kg tuků. Kontrola po 13 měsících: úbytek váhy 14,8 kg, z toho tuků 13,2 kg.


Slečna H.D., 18 let.
Program Úspěšné hubnutí, kryolipolýza.
Výška 160 cm, hmotnost 75,9 kg, tuky 31,1 kg.
Pobyt 5 nocí, odstranění tuků: 3 kg. Obvod pasu -5 cm, břicho -8 cm, boky -8 cm.

Pan N.A.A., 25 let.
Program Hubnutí mírným pohybem a dietou.
Výška 170 cm, váha 161,2 kg. Pobyt 20 dní, snížení váhy o 8,7 kg.


Paní H.D., 39 let.

Program Úspěšné hubnutí, kryolipolýza.
Výška 157 cm, hmotnost 61,2 kg, tuky 24,6 kg (norma 10,6-17),
svaly 19,5 (norma 20 - 24,5), index PBF - percent body fat 40,2 (norma 18 - 28)
Pobyt 20 dni, odstranění tuků: 4,6 kg. Svaly + 2,6, index PBF 32,4 .
Na obvodu pasu -6 cm, břicho -7 cm, boky -4 cm, stehna -4 cm.

Sdílet


KW: kryolipolýza, hubnutí, odstranění tuků, Jablonec, Liberec, Praha,kryolypolýza


www.relaxace.com © 2009