Katalog - produkty firmy Klas.


Produkty KLAS můžete objednat formulářem na konci stránky, e-mailem na info@relaxace.com, telefonem na č. 483 310 623, 777 310 622. Odesíláme zpravidla
do 3 pracovních dnů po obdržení objednávky. Poštovné a balné je 110,- Kč.Klas - Quatro - síla - koncentrace - mládí - výkon.

Srdce a krevní oběh:
Vyživuje, posiluje a chrání srdce. Předchází srdečním infarktům a hojí. Harmonizuje vysoký i nízký krevní tlak. Upravuje narušený srdeční rytmus. Udržuje tepny průchodné. Zvyšuje přívod kyslíku a živin. Ulevuje při angině pectoris.
Pohlavní orgány:
Proti impotenci a frigiditě. Zvyšuje sexuální žádostivost. Upravuje menstruační problémy. Může přispět k léčbě neplodnosti. Zmírňuje nepříjemnosti menopauzy. Zlepšuje (stimuluje) funkci pohlavních žláz.
Mozek a nervy:
Vyživuje a chrání mozek. Snižuje stres a duševní přetížení. Odstraňuje nebo oddaluje únavu. Pomáhá v učení, posiluje koncentraci i paměť. Vyvolává pocit pohody a spokojenosti. Zmírňuje či odstraňuje deprese a úzkost. Může zmírnit bolesti hlavy včetně migrény.
Svaly a energie:
Zvyšuje fyzickou sílu a vytrvalost. Odstraňuje tělesnou vyčerpanost. Zvyšuje sportovní výkonnost. Prodlužuje pracovní výdrž. Pomáhá zužitkovat vitaminy a minerály. Nabíjí buňky energií.
30 tablet, cena: 450,- Kč.


KLAS - OsteoKlas Forte - Lamač berlí, účinná pomoc proti bolestem kloubů
Chondroitinsulfát a glukosaminsulfát s vynikající podporou: vitamín C pro kolagen, vápník, fosfor a hořčík. Unikátní složení zajišťuje účinky proti bolesti a postupnou regeneraci kloubů a chrupavek. Výborný prostředek pro prevenci při zátěži a růstu.
90 kapslí, cena: 630,- Kč .


KLAS - Super Acidophilus Plus- šest miliard bakterií.
Pomáhá při aftech a vaginálních zánětech, zánětech dělohy, vejcovodů, vaječníků, při bolestech kloubů, plísňových infekcích na nechtech a na kůži. Akné, ekzémy a další kožní změny. Může odstranit bolesti hlavy, migrény, deprese, únavu, neschopnost soustředění,popudivost a jiné neurózy. Průjem a zácpa. Snižuje touhu po sladkém. Preventivně účinkuje proti rakovině tlustého střeva. Snižuje plynatost, zápach z úst. Protialergenní. Účinkuje proti Crohnově chorobě.
60 tablet, cena: 490,- Kč .


Klas - Multivitamíny - minerály - enzymy.
Vitamin A, kys. listová, cholin, rutin, vitamin D3, papain, vitamin C, kys. glutamová, extrakt šípku, vitamin E, vitamin B1, železo, lecitin, bromelain, hořčík, zinek, vitamin B2, draslík, vitamin B12, vápník, kys. nukleová, vitamin B3, inositol, bioflavoinoidy, vitamin B6, kelp, mangan, vitamin B5, biotin PABA, měď.
60 tablet, cena: 335,- Kč.


LKVB6 - harmonizátor metabolismu a "spalovač" tuku.
Odstraňuje zácpu a průjem, výrazně podporuje hubnutí - "rozpouští" podkožní tuk. Napomáhá vylučování rakovinotvorných látek z těla. Snižuje vysokou hladinu cholesterolu, brzdí kažení zubů a osteoporózu, posiluje trávení a krevní oběh. Předchází a lečí infekce, stimuluje tvorbu svalové hmoty, mnohdy je zdatným při léčbe alergií. Posiluje paměť a nervy, čiští játra a krev. Mnohdy pomůže rozpustit ledvinové kameny, snižuje únavu, dodává energii. Blahodárně působí při léčení ekzému a lupenky. Může zastavit (nebo zpomalit) padání vlasů. Zabraňuje tvorbě žlučových kamenů. Odstraňuje "hnití" ve střevech, účinný při bolestech kloubů, revmatismu a otocích. Stimuluje funkci štítné žlázy.
90 tablet, cena: 480,- Kč.


Česnek a petržel - osvědčený prostředek se sníženým zápachem a drážděním žaludku.
Hubí bakterie a houby (plísně, kvasinky). Má antibakteriální a antifungicidní účinky. Používá se při léčení chřipky, bronchitiy, anginy,... Snižuje hladinu škodlivého cholesterolu. Může pacifikovat karcinogeny a tím předcházet rakovině. Příznivě působí při cukrovce. Napomáhá vylučování přebytku cukru z krve. Zpomaluje proces stárnutí. Podporuje jaterní funkce a vylučování žluče. Výrazně posiluje trávení a zabraňuje tak vzniku celé řady potíží. Účinkuje proti cizopasníkům a napravuje střevní prostředí. Snižuje vysoký krevní tlak a rozšiřuje cévy. Neobyčejně příznivě ovlivňuje ledviny a močové cesty. Používá se při ledvinových i močových kamenech, ledvinových kolikách, zánětech ledvin, močových cest a prostaty. Příznivě působí i při menstruačních potížích. Obsahuje rychle a dobře stravitelné stopové prvky a minerály. Povzbuzuje činnost střev a trávení.
90 tablet, cena: 280,- Kč.


Super Bromelain + Papain - enzymový doplněk prodlužující aktivní věk.
Celkově zlepšuje činnost jater, ledvin a slinivky břišní. Prevence proti rakovině. Působí při léčbě alergií, arteriosklerózy, poruchy prokrvení, celulitidy, bulimie. Odstraňuje potíže způsobené špatným trávením: pálení žáhy, plynatost, zácpa, průjem, křeče a zvracení. Chrání před předčasnou věkovou degenerací a tím prodlužuje aktivní věk. Hojí rány a zmírňuje bolest. Snižuje nadváhu - nárůst svalové hmoty. Omezuje hnití, kvašení, střevní toxemii a dysbiozu ve střevech. Posiluje celkovou imunitu organismu. Používá se při zánětlivých onemocněních průdušek, kloubů, ledvin, žil, nemocech z nachlazení, při chřipce, stafylokokových infekcích apod. Pomáhá při léčbě ledvinových kamenů a písku, hypoglykémie. Zlepšuje stav pleti a pokožky.
90 tablet, cena: 725,- Kč.


Klíčkový olej - Klíček - zázračný nositel života.
Výrazně zvyšuje fyzickou výkonnost a vytrvalost. Usnadňuje hubnutí: napomáhá spalování nasycených tuků. Chrání buňky před volnými radikály. Omezuje tvorbu zákeřných sraženin na stěnách arterií. Může zabránit srdečnímu infarktu nebo mozkové mrtvici. Napravuje srdeční rytmus a vůbec všeobecně pomáhá srdci. Ulevuje od zánětlivých bolestí kloubů. Nastávajícím maminkám snižuje riziko potratu a nedonošení dítěte. Tlumí strach a otupělost. Vylepšuje stav Vašich vlasů a pleti. Pomáhá při nemocech nervosvalstvového původu, epilepsii, skleróze, slabostech svalů, mozkové obrně apod. Zvyšuje odolnost proti stresu. Podílí se na snižování nebezpečné hladiny cholesterolu a vysokého krevního tlaku. Posiluje nervový systém a schopnost koncentrace. Všestranně prodlužuje mládí, zejména díky účinkům vit. E.
60 tablet, cena: 235,- Kč.


Betavital - červená síla pro ochranu a očistu organizmu.
Pokladnice mnoha blahodárných látek. Betakaroten, rutin, vitamín C a řada dalších vitamínů, stopových prvků a dalších látek. Snižuje cholesterol, bojuje proti nádorovým onemocněním. Zbavuje radioaktivních prvků. Mohutně očisťuje organismus. Posiluje cévy, je komlexní antioxidant. Rozmnožuje počet červených krvinek. Zlepšuje acidobazickou rovnováhu. Tlumí růst bakterií, nezabíjí je a tím podporuje imunitu.
200 ml, cena : 490,- Kč


Balancer KLAS unikátní složení a v mnoha ohledech je opravdovou inovací v dosavadních způsobech léčby. Přináší přírodní alternativu hormonální léčby bez vedlejších účinků. Těžištěm Balanceru Klas je Protykin® (velmi silný fytoestrogen a antioxidant). A byla by velká chyba nevyužít vzájemné synergie Protykinu® s dalšími významnými složkami jako je chlorela, mléko z ostropestřce mariánského, kořen smetánky lékařské, kyselina alfa-lipoová a v neposlední řadě důležité aminokyseliny. Pomáhá obnovit rovnováhu nejen v hormonální oblasti, ale i harmonizovat celý organismus. 60 tablet, 630,- Kč.
Kde pomáhá:
Trávicí soustava, játra - harmonizuje, podílí se na detoxikaci střev, příznivě ovlivňuje tvorbu žluči a odstraňuje zácpu a průjem, je účinný při léčbě žaludečních vředů.
Nervový systém - L-taurin a L-glycin zlepšují mozkové funkce, harmonizují spánek.
Dýchací systém - zmírnění zánětů horních a dolních cest dýchacích.
Kožní choroby - pomáhá odstranit ekzémy, akné, plísňová onemocnění kůže i při lupénce.
Infekční choroby - je užitečným pomocníkem při léčbě mononukleózy nebo borreliózy.
Pohybový systém - prevence i zastavení osteoporózy, účinnost lze posílit užitím Osteofix Klas. Lapač volných radikálů - Balancer Klas představuje nejsilnější kombinaci antioxidantů, které známe. Tento efekt využijeme všude tam, kde vznikají škodlivé volné radikály.


OBJEDNÁVKA - paltba na dobírku.
(PRO PLATBU KARTOU: klikněte Z D E)

   Zboží obdržíte zpravidla do 3 pracovních dnů. Platit lze kartou (cena zboží
+ poštovné), nebo dobírkou. Poštovné je 110,- Kč.  Zásilka na Slovensko 250,- Kč. 
Požadavek na dodání Českou poštou 150,- Kč.

Zboží lze vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. 24 měsíců můžete reklamovat vady v rámci záruční lhůty na adrese: Lázně Jablonec, Novoveská 28a, 466 01 Jablonec nad Nisou. 
Jsme plátci DPH, na stránkách uvedené ceny jsou konečné, včetně daně.

Zpět na hlavní stránku: RC***

Stránku sponzoruje: Relaxační LázněJablonec. Terapie stresu, depresí a psychického vyčerpání. Psychologická poradna při problémech osobních, partnerských, pracovních i výchovných. Pobytové programy pro víkend, týden, dovolenou vede psycholog. Stress management - relax, Relax - vital, Nadváha - celulitida, Senior, Balneo, Záda - klouby, Dyslexie. Masáže, shiatsu, lymfodrenáž, magnetoterapie, oxygenoterapie, rašelina, zábaly, vyhřívané bandáže, venkovní termál.

 

thermal a relax

Tel./Fax:00420 483 310 623 
info@relaxace.com

index

www.relaxace.com © 2009