Hubnutí rychlé a zdravé

Hubnutí, zdravé a rychlé

Hhubnutí v lázních Hubnutí - medical wellness  Jablonec n.N.

Úspěšné pobyty na hubnutí v lázních.

Obezita, nadváha, hubnutí - Lázně Jablonec.

Soukromí, vlídná a pozorná obsluha.
Spokojenost klienů od r. 1991.


Proč jsou naše programy pro hubnutí tak úspěšné?
Základem je mix vybraných procedur, které zrychlují metabolizmus. Významným bonusem je unikátní možnost absolvovat v rámci programu proces intenzivní chladové terapie. Opakovaná expozice těla nízkým teplotám v kryokabině, podobně jako otužilecké plavání, způsobuje přeměnu části tukových buněk na t.zv. hnědý tuk. Tkáň hnědých adipocytů je schopná termogeneze, přeměny tuku na teplo. Zárověň upravuje citlivost organizmu k inzulinu a leptinu, ovlivňuje funkci štítné žlázy. Vznikají tak optimální podmínky pro redukci bílého tuku a ke sníženění rizika metabolického syndromu.

Nikde jinde
se nesetkáte s tak komplexním přístupem a nabídkou procedur. Vše důležité "pod jednou střechou". Psychologická podpora, přesné určení metabolické spotřeby, unikátní metody, stravování včetně dietních koktejlů, kryoterapie. Hubnutí můžete spojit s rehabilitací, ale i s péčí o duši. Absolutně diskrétní prostředí, neuvěřitelně milý personál, maximálně pět hostů na programy. Výsledky jsou vynikající, v některých případech neuvěřitelné.

Hubnutí.
Jedinečný koncept hubnutí využívá v současnosti nejúspěšnější metodu komplexní aktivace lipidového metabolizmu. Byla vyvinuta ve spolupráci s lékaři, psychology, odborníky na aerobní aktivity a specialisty na zvláštní výživu. Unikátní koncept je vhodný nejen pro běžné hubnutí, ale i pro ty, které ohrožuje ischemie, cukrovka, metabolický syndrom, dna, CMP. Pro hubnutí břicha po porodu, v přechodu.

Správné hubnutí vychází z poznatků psychologie a fyziologie, z objektivní diagnostiky metabolických charakteristik Vašeho organizmu. Program LookinBody a pletysmografické vyšetření Medicore umožní poznat Váš osobní metabolický vzorec. Individuálně stanovený plán procedur a výživy přináší rychlé výsledky a je spolehlivou obranou před nejčastější příčinou neúspěchu, známým jo-jo efektem.

Metody Weight loss Basic a program ADIPOZITY jsou ověřené na stovkách klientů.
Pobyty trvají ideálně 15 - 20 dnů, nejméně 3 nocí (program Start).

Obsah programu:
- vstupní a průběžná diagnostika InBody
- vyšetření aktivity metabolického systému, srdečního rytmu a cév metodou APG
- konzultace získaných výsledků, poradenství k výživě
- celodenní strava a dietní koktejly
- jedinečné procedury pro akceleraci tukového metabolizmu
Např.: termozábaly Golf Beautytherm, fyzická aktivita - VacuShape, Vibro Plate, rotoped, cross trenažer, aktivace lymfatického systému - Lymfoven, magnetická akcelerace metabolizmu, kryokabina, LipoLaser, tepelné obklady, lymfatické masáže, vakové koupele v oxidu uhličitém, zábaly, masáže, posilování svalů pánevního dna BioCon .... .

Sezónní slevy: na stránce CENÍK

Program Weight loss Basic - od 10 nocí a 30 hodin péče, základní pobyt.

Program Adipozity od 10 nocí a 45 hodin procedur. Indikace: chronická nadváha a morbidní obezita. Jde o komplexní program, součástí je spolupráce psychologa. Program je možné kombinovat se zaměřením na pohybové ústrojí a stres. Pobyt lze libovolně prodloužit. Optimum jsou tři týdny. Další informace ZDE

Hubnutí Start, 3 noci, 12 hodin procedur.
Zahrnuje diagnostiku, konzultaci, doporučení k výživě, příp.dietní přípravky a stravu během pobytu, místní poplatky, DPH. Pobyt je vhodný pro každého, kdo se rozhodl hubnout samostatně a dlouhodobě.

Hubnutí v Lázních Jablonec je vhodné pro každý věk, bez ohledu na kondici, zdravotní stav či předchozí zkušenosti. Mimořádný úspěch může dosáhnout každý.

Pan M. M., 24 let.

Program Weight loss Basic + kryokabina.
Výška 195 cm, hmotnost 133,4 kg.
Po 20 dnech mínus 11 kg, po měsíci -15 kg, po 50 dnech -20 kg.
Diagnostika:

Hubnutí břicha

Paní A. F., 59 let.
Do ambulance byla doporučena z rehabilitace. Invalidita a omezená pohyblivost pro chronické onemocnění kyčelních a kolenních kloubů a páteře v křížové oblasti.
InBody analýza: při výšce 147 cm celková hmotnost 80,5 kg, z toho tuky 41,6.
Po 5 měsících hmotnost 69 kg, z toho tuky 30,7. Dosažená změna byla 10,9 kg odbouraných tuků. Kontrola po 13 měsících: úbytek váhy 14,8 kg, z toho tuků 13,2 kg.

H. D., 18 let.
Program Hubnutí břicha.
InBody při vstupním vyšetření: výška 160 cm, hmotnost 75,9 kg, tuky 31,1 kg.
Pobyt 5 nocí, úbytek tuků 2,7 kg, na obvodu pasu -5 cm, břicho -8 cm, boky -8 cm.

Pan N. A., 25 let.
Program Hubnutí dietou.
Počáteční hodnoty: výška 170 cm, váha 161,2 kg.
Pobyt 20 dní, snížení váhy o 8,7 kg.

Paní H. D., 39 let.
Program Úspěšné hubnutí břicha.
InBody, vstupní vyšetření: výška 157 cm, hmotnost 61,2 kg, tuky 24,6 kg (norma 10,6-17),
svaly 19,5 (norma 20 - 24,5), index PBF - percent body fat 40,2 (norma 18 - 28)
Pobyt 20 dni, úbytek tuků 4,6 kg. Svaly + 2,6, index PBF 32,4 .
Na obvodu pasu -6 cm, břicho -7 cm, boky -4 cm, stehna -4 cm.

Další programy se zaměřením na wellness hubnutí najdete ZDE

Kryo - Shape: rychlé a trvalé odstranění tuků.
InBody analýza, polárium - kryolipolýza, denně VacuShape - podtlakový systém + lymfatická masáž. Aktivace metabolizmu. CENÍK

Kombinace na hubnutí břicha, stehen a hyždí: kryo, infra bandáže, vacushape, lymfoveny

Zdravé hubnutí chrání před zdravotními riziky obezity: kardiovaskulární onemocnění, infarkt, CMP - mrtvice, diabetes - cukrovka, dna, metabolický syndrom, hormonální potíže, artróza, revma. Správný postup pomůže vyloučit jo jo efekt.


www.relaxace.com © 2009