Galvanická žehlička na vrásky.Žehlení vrásek, revitalizace pokožky

Galvanická kosmetika na vrásky, celulitidu, pro omlazení rukou.

Galvanická žehlička na vrásky a celulitidu.

Galvanická revitalizační omlazující kosmetika Skin Galvanic Spa .

Metoda ošetření pleti s využitím stejnosměrného (nepřesně galvanického) proudu je
v kosmetice a dermatologii využívána velmi dlouho. Galvanický proud se používá k urychlení hojivých procesů, regeneraci, revitalizaci a čištění pokožky, ke stimulaci přirozených metabolických procesů, odstranění celulitidy. Působení galvanického proudu významným způsobem urychluje pronikání biologicky účinných látek do hlubších vrstev pokožky. Aktivuje podkožní lymfatický systém, zlepšuje prokrvení. Ošetření přístroji pro galvanickou terapii a kosmetiku bylo dosud poměrně málo dostupné a časově i finančně velice náročné.

S vývojem moderních technologií přichází radikální změna. Galvanická kosmetika i galvanická terapie problematické pleti se stala všeobecně dosažitelnou. Přístroj známý jako galvanická žehlička na vrásky a celulitidu Nu Skin dnes může být v každé domácnosti. Využití je mnohostranné. Věk pro pravidelné galvanické žehlení vrásek začíná u řady žen i mužů krátce po 20 roce. Záleží na ovzduší, životním prostředí, výživě, stresu ... .
Tato moderní, pohodlná a účinná kosmetika má své uplatnění až do vysokého věku a stáří.


Výsledek omlazujícího ošetření je okamžitý a dlouhodobý. Již po 10 minutách je pleť hebká, svěží, hydratovaná. Drobné i hlubší vrásky mizí, obličej, podbradek, krk, dekolt či hřbety rukou získávají mladistvý výraz. Povadlá pokožka se otevírá, provzdušňuje, dýchá, je plná nové energie. Tvář září, pokožka nejen zdravě vypadá, ale skutečně zdravá je.


Jedinečný je efekt galvanického čištění pleti. Uvolňují se a k přístroji přitahují i jemné nečistoty z hlubších vrstev pokožky, čistí se "černé tečky". Účinkem polarizovaného proudu mizí tmavé kruhy pod očima i otoky na ošetřovaných místech.


Ošetřovat lze i pokožku hlavy a zastavit tak řídnutí, lámání a vypadávání vlasů, případně podpořit rychlejší tvorbu nového vlasového porostu.

Galvanická žehlička na vrásky Galvanic Spa má své místo i v dermatologii. Zrychlí hojení jizev, léčí akné, uhrovitou a mastnou pleť. Uplatní se v léčení vyrážek, ekzému, dermatitidy i míst postižených lupénkou. U dětí je možné galvanickou žehličku použít již od 2 let.


Další významnou a hojně využívanou aplikační oblastí je ošetření partií s projevy celulitidy. I zde má pravidelná péče překvapivě výborné účinky.


Galvanická žehlička na vrásky a celulitidu Nu Skin Galvanic se používá se speciálními gely, které jsou schopné polarizace v elektromagnetickém poli. První je čistící, druhý ošetřující. Jedno balení obsahuje 4 + 4 ampule, stačí v průměru na 10 ošetření. Optimální je ošetření zpočátku 3 x týdně, později 1 x za týden.

 

Ceny jsou natolik příznivé, že se galvanické ošetření stalo dostupné každému, kdo chce své pleti dopřát kvalitní péči.

Cena žehličky: 9.500,- Kč.
Základní balíček
, galvanická žehlička + 1x balení gelů 4+4 ks, je v prodeji za 10.900,- Kč.

1 balení gelů 4 + 4 ks za 1.400,- Kč, sada 3 balení gelů 3x 4 + 4 ks za 3.950,- Kč.

Galvanická žehlička na pleť je ergonomicky tvarovaný přístroj o velikosti depilačního strojku. Součástí jsou čtyři nástavce: na redukci celulitidy a podbradku, na vlasy, na rozžehlení jemných vrásek a na těžko dostupná místa.

V případě zájmu o galvanickou žehličku, gely a speciální kosmetiku můžete pro své přání využít formulář ZDE


Ověřit si účinnost ošetření galvanickou metodou je možné během pobytu či návštěvy
v Lázních Jablonec.. CENY
Informace o pobytovém programu galvanická kosmetika ZDE

 www.relaxace.com © 2009