Hubnutí
Úspěšné pobyty na hubnutí v Lázních Jablonec.

Rychlé hubnutí - víme jak rychle a trvale zhubnout.

Dieta na zhubnutí.

Úspěšné hubnutí, zdravé a rychlé. Pobyty obsahují
* Stanovení osobních metabolických parametrů Vašeho těla.
* Obranu před jo-jo efektem, určení osobního metabolického vzorce pomocí InBody   diagnostiky a pletysmografického vyšetření.
* Zábaly i redukční diety na hubnutí, kryolipolýzu.

Hubnutí jsme rozšířili o poradnu pro metabolický syndrom. Pobyt na hubnutí zahrnuje cvičení, dietní přípravky a koktejly. Výživová poradna a analýza InBody upozorní na skrytá zdravotní rizika, pomůže zastavit přibývání na váze, určí jak rychle a správně zhubnout břicho, boky, stehna i další problematické partie. Umíme hubnutí břicha, po porodu.
K výsledkům pomáhají spolehlivé dietní koktejly či polévky pro rychlé a zdravé hubnutí. Vyšetření změn v cévách v souvislosti s výživou a stresem metodou APG je vynikající prevence diabetu a kardiovaskulárních nemocí (infarkt, ischémie, CMP-mrtvička).

Hubnutí hydromasáže pro rychlé zhubnutí Rychlé a zdravé Hubnutí wellness

Hubnutí je zdravé, bez jo-jo efektu. Úspěšné, rychlé, bez stresu.

Úspěšné hubnutí je pohoda

Také Vy můžete hubnout - radostně, zdravě a správně.
Chcete nastartovat úspěšné a trvalé hubnutí, zrychlit metabolizmus?
Využíjte soukromí, diskrétnost, vlídný a pozorný tým v Lázních Jablonec.

Weight loss Basic - nejúspěšnější pobyt na hubnutí, přesně pro Vás.
Tento program může mít formu několika krátkodobých, např. víkendových, pobytů.

Úspěšné hubnutí s tímto programem je založené na aktivaci tukového metabolizmu. Prvním krokem je vstupní diagnostika individuálního metabolizmu. Podle výsleků jsou stanovena pravidla pro stravování. Celodenní strava zahrnuje i dietní koktejly a polévky podporující hubnutí. K dispozici je řada procedur: bandáže Golf Beautytherm Profi, Lymfoveny, VacuShape, magnetická akcelerace metabolizmu. Vibrační plošina, rotoped, posilovací věž, cross trenažer, příp. kryolipolýza. Pravidelným kontrolním měřením se během pobytu ověřují změny ve složení těla (svaly, voda, tuky, minerály). Prověřený systém Vás chrání před jo-jo efektem.

Všechny naše pobyty na hubnutí jsou rovněž prevencí zdravotních komplikací z nadváhy. Těmi bývají bolavá záda a klouby, kardiovaskulární potíže, vysoký cholesterol, zvýšená glykémie a diabetes, metabolický syndrom, psychická nepohoda. Hubnutí je individuálně přizpůsobené pro každý věk, pro ženy, muže i děti.

Při těžké obezitě
a omezených možnostech fyzické aktivity pomůže Hubnutí s dietou
Doporučujeme pobyt na 2 - 3 týdny. Aktuální cena a obvyklé složení procedur zde.

Hubnutí po porodu: další info zde.

Varianta Hubnutí Start, 3 noci CENA
Zahrnuje ubytování, celodenní stravování, diagnostiku, konzultace a poradenství, dietní přípravky, procedury, místní poplatky, DPH + bonus 1x kryo. Více na stránce HUBNUTÍ

Naše pobyty pro hubnutí fungují
, výsledky jsou rychlé, trvalé a bez jojo efektu. Změny ve složení organizmu kontrolujeme a velmi přesně vyhodnocujeme pomocí multifrekvenční technologie DSM-BIA na přístroji InBody.
Pan M. M., 24 let.
Úspěšné hubnutí + kryokabina.
Výška 195 cm, hmotnost 133,4 kg.
Po 20 dnech mínus 11 kg, po měsící -15 kg, po 50 dnech -20 kg.

Pan R. B., 30 let.
Úspěšné hubnutí + kryokabina.
Výška 192 cm, hmotnost 167,3 kg.
6 týdnů, mínus 13,3 kg, (12 kg tuky).

zhubnout

Kryolipolýza Jablonec


Paní A.F., 59 let.
Invalidní důchod, doporučena z rehabilitace. Tam docházela pro sníženou pohyblivost, způsobenou bolestmi kyčelních a kolenních kloubů a bolestí zad v kříži.
InBody analýza, při výšce 147 cm celková hmotnost 80,5 kg, z toho tuky 41,6.
Po 5 měsících hmotnost 69 kg, z toho tuková tkáň 30,7. Dosažená změna byla 10,9 kg odbouraných tuků. Kontrola po 13 měsících: úbytek váhy 14,8 kg, z toho tuků 13,2 kg.

Slečna H.D., 18 let.
Program Úspěšné hubnutí.
InBody při vstupním vyšetření: výška 160 cm, hmotnost 75,9 kg, tuky 31,1 kg.
Pobyt 5 nocí, úbytek tuků (BFM-body fat mass) 3 kg, na obvodu pasu -5 cm, břicho -8 cm, boky -8 cm.

kryo lipolýza

Pan N.A., 25 let.

Program Hubnutí s dietou, minimální fyzická aktivita.
Počáteční hodnoty: výška 170 cm, váha 161,2 kg.
Pobyt 20 dní, snížení váhy o 8,7 kg.

Paní H.D., 39 let.

Program Úspěšné hubnutí + kryolipolýza. Cíl: upravit postavu.
InBody, vstupní vyšetření: výška 157 cm, hmotnost 61,2 kg, tuky 24,6 kg (norma 10,6-17),
svaly 19,5 (norma 20 - 24,5), index PBF - percent body fat 40,2 (norma 18 - 28)
Pobyt 20 dni, úbytek tuků 4,6 kg. Svaly + 2,6, index PBF 32,4 .
Na obvodu pasu -6 cm, břicho -7 cm, boky -4 cm, stehna -4 cm.

hubnutí s využitím infračerveného záření bandáže na hubnutí


CRYO - CELL, kryolipolýza. Program proti tukům a celulitidě s poláriem. 6 nocí, 10 x kryokabina, 2 x lymfoven. Možnost výběru dalších procedur se slevou 10%.


hubnutí a kryoterapie

 


Kryolipolýza - REVOLUCE v hubnutí:
tuky a celulitida vymrznou v POLÁRIU.
Přidejte vysoce efektivní metodu - podtlakový pohybový systém VacuShape, lymfoven
a vyhřívané bandáže Golf Beautytherm Profi.

Jak vidíte, tomu žádný špek neodolá.

Kombinace metod je ověřená a maximálně účinná.


Kryo - Shape: rychlé a trvalé odstranění tuků.
InBody analýza, 10x polárium, denně VacuShape - podtlakový systém + lymfatická masáž, celodenní nízkoenergetická strava vč. dietních koktejlů, aktivace metabolizmu. Ceník.


Přehled a varianty pobytů na hubnutí najdete zde

BMI - body mass index je nejčastěji používaný výpočet pro posouzení stupně obezity. Může být vodítkem k posouzení závažnosti nadváhy. BMI 30 znamená (velmi orientačně)
o 20 % vyšší hmotnost proti doporučeným hodnotám. Zhruba 3 x zvyšené riziko vzniku diabetu, hypertenze, bolestí zad a kloubů, ICHS a mozkové cévní příhody. Výpočet
a interpretaci vašeho BMI najdte ZDE
Dieta.

Zajímáte se o zdravé hubnutí s minimálními nároky na pevnou vůli a fyzickou aktivitu? Speciální dieta Figu Aktiv - hubnutí pro ženy i pro muže. Zajistí vám zhubnutí bez pocitu hladu. Chuťově pestrá komplexní výživa s jednoduchými pravidly umožní rychle zhubnout skutečně každému. Rychlé a trvalé výsledky. Hubnutí je vhodné pro obézní děti, diabetiky, pro osoby s omezenou pohyblivostí. Dieta se osvědčila i při terapii poruch příjmu potravy (anorexie, bulimie).

Nadváha, obezita, redukční dieta s koktejly, jídelníček s přípravky na hubnutí.

Nejčastější příčiny nadváhy:

1. Celkový denní příjem energieje je výrazně vyšší, než výdej.

2. Stejně významná příčina nadváhy a přibývání hmotnosti, je zpomalený metabolizmus. "Fetostat" udržuje vyšší procento tukové tkáně jako rezervu pro případ nouze.

Pro rychlé hubnutí se doporučuje redukční dieta a snížení energetického příjmu při současném zajištění dostatečného množství živin minimálně v pěti porcích za den a se zvýšeným příjmem tekutin. Pro postupné hubnutí a dosažení trvalé změny na váze mírnějším tempem je vhodnější dieta snižující stávající příjem o zhruba 2000 kJ/500 kcal.

Pro přibližnou orientaci:
1 kg tuku = 39 000 kJ / 9 000 kcal,
10 dkg cukru = 1 700 kJ / 400 kcal,
20 g lihu (tj. 0,5 dcl tvrdého alkoholu, 2 dcl vína nebo 0,5 l piva) = 580 kJ / 145 kcal.

Hubnutí - energetická spotřeba:
- Intenzivní aerobik 60 minut = 1 700 kJ / 420 kcal
- Chůze do schodů 60 minut = 2 000 kJ / 500 kcal
- Kryoterapie 3 minuty = 480 kJ / 120 kcal

Doporučujeme.
Rychlá a spolehlivá dieta na čtyři dny či na týden: Figu Aktiv nebo Nahrofit.

Figu Aktiv je komplexní plnohodnotná nízkoenergetická náhrada stravy pro celý den.
Jednoduchá a účinná dieta - cesta jak rychle zhubnout. Promyšlený koncept využívá speciální dietní polévky a koktejly v kombinaci s přirozenou stravou. V průběhu hubnutí lze kombinovat 6 různých chutí. Energetická hodnota jedné porce je méně než 700 kJ/160 kcal. Při konzumaci 5 x denně se dostaneme na báječných 3500 kJ / 800 kcal. Jde
o vydatný, sytý přípravek, který omezuje chuť na jídlo a sladkosti. Přitom obsahuje všechny potřebné živiny - vitamíny, minerály, aminokyseliny, tuky, cukry, vlákninu.
Je to zároveň komplexní multivitamín a multiminerál. Příjem této výživy tělo vnímá
jako jedno plnohodnotné jídlo. Proto můžete zdravě a rychle zhubnout a nehrozí jo-jo efekt po přechodu k běžné stravě. Hubnutí nedoprovází únava, zlepšuje se řada tělesných a psychických funkcí. Pestrý výběr chutí umožňuje zajímavé kombinace v průběhu dne
i delšího období.

Doporučeno je začít "startovací fází" a instantní výživou plně nahradit stravu po dobu jednoho až dvou dnů. Následující přechodná fáze kdy přijímáte i obvyklou stravu slouží mimo jiné i k novému nastavení "fetostatu". Tělo začíná poměrně rychle hubnout a v průběhu zhruba 3 týdnů si zvyká na nový režim hospodaření s energií a tuky, zrychluje metabolizmus.
Dietu je možné aplikovat v rekonvalescenci po nemoci, i jako součást terapie při nápravě poruch v přijímání potravy (bulimie, anorexie). V závažnějších případech poruchy je nezbytá konzultace s lékařem. Vždy doporučujeme rozhovor s psychologem.

Obvyklá cena (1 balení = 10 - 15 porcí): nápoje a polévky, 450 g, 1350,- Kč.
Dietní systém je ověřený, spolehlivě funguje. Konzultace v průběhu kůry jsou bezplatné.

Další doplňky pro dietní režim, zdravé hubnutí a detoxikaci:

Jako komplexní náhradu 1 - 2 jídel denně lze využít Nahrofit, 430 g za 760,- Kč.
Nahrofit jsou vyvážené, vysoce kvalitní nápoje s vysokým obsahem bílkovin, esenciálních mastných kyselin (omega -6- MK) z kukuřičného klíčkového oleje, cenných omega-3-mastných kyselin (EPA a DHA) z rybího oleje, 12 vitaminů (A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D, E, Biotin, k.listová, B5), draslíku, vápníku a hořčíku. Více informací na pro-fit.html.

Pro optimální průběh biologických pochodů v organizmu, tedy i hubnutí, má zásadní význam správné nastavení acidobazické rovnováhy. K její kontrole lze využít měření kyselosti moči testovacími proužky. Pro korekci doporučujeme Basico od firmy Nahrin. Prášková forma obvykle za 525,-, tablety za 650,-. Přípravky lze objednat odesláním formuláře na konci této stránky.

Razantně zvýšit energetický výdej organizmu a akcelerovat metabolizmus je možné využitím kryoterapie - kryolipolýzy - v POLÁRIU .
lymfa, dieta a hubnutí lymfatický systém a hubnutí

Lázně Jablonec
tel. 483 310 623, 777310622 


Napište nám: Kontakt

Lázně Jablonec - Fotoalbum

hubnutí - lázně v zimězhubnout do léta koupele pro zhubnutíFiguaktiv – das richtige für Ihre Diät members.chello.at/dienesch/Figuaktive.htm FiguAktiv Instant Getränkepulver - Testbericht zu FiguAktiv Instant Getränkepulver www.ciao.de/FiguAktiv_Instant_Getrankepulver__2093503 Weg zur Traumfigur FiguAktiv Getränkepulver www.my-wellnessteam.de/figuaktiv-weg-zur-wunschfigur.html
BMI - Body Mass Index -Dieta - Zdravé hubnutí.
Další informace na téma dieta, hubnutí bmi - body mass index, jak rychle zhubnout, atd. na webu: Hubnutí-dieta.cz - Diety nejsou řešení! www.hubnuti-dieta.cz Hubnutí-dieta.cz - www.hubnuti-dieta.cz Dieta-hubnutí.eu CHCI HUBNOUT TEĎ… www.dieta-hubnuti.eu Dieta - hubnutí - DOPLŇKY VÝŽIVY www.doplnky-vyzivy.cz/dieta-hubnuti/c-843/ > Diety a hubnutí - Top žena.cz www.topzena.cz/kategorie-diety_a_hubnuti.htm Cviky - Dieta - Hubnutí www.dieta-hubnuti.com/categories/5-Cviky Diety - Rosedaleova dieta – hubnutí www.zdravavyziva.estranky.cz/clanky/diety/rosedaleova-dieta---hubnuti-bez-hladoveni Dieta-hubnuti.net - Chcete zhubnout? www.dieta-hubnuti.net/inpure.php DOPLŇKY VÝŽIVY - Dieta - hubnutí VseProZenu. www.vseprozenu.cz/doplnky-vyzivy/dieta-hubnuti/cp-0-c-843/ Inzerce.1x.cz - Dieta, hubnutí inzerce.1x.cz/dieta-hubnuti.htm DIETA HUBNUTÍ a citron www.prozdravi.cz/hubnuti/ Apex-Royal - úprava váhy, diety, hubnutí www.shoops.cz/online-shop/711-apex-royal-uprava-vahy-diety-hubnuti Dieta Hubnutí - výjimečná nabídka diskretni.spolecnik.com/dieta-hubnuti.html Hubnutí-diety-MODERNÍ HUBNUTÍ-7 denní BEZPLATNÝ kurz www.hubnuti-diety.unas.cz Omlazení » Hubnutí, diety » Dieta www.omlazeni.cz/dieta-38-421-55.html Zdraví iDNES.cz - Lidské zdraví od A až do Z - VÝPOČET BMI ona.idnes.cz/zdravi.aspx >Výpočet BMI, Body Mass Index www.vypocet.cz/bmi.php BMI (Index tělesné hmotnosti) www.celostnimedicina.cz/bmi-index-telesne-hmotnosti.htm


www.relaxace.com © 2009