Deprese, prevence, soukromé lázně.

 Lázně - prevence deprese Lázně na deprese Deprese - prevence, lázně

Deprese, projevy, prevence, terapie, léčení .

Efektivní prevence a léčení deprese je založené na spojení účinných procedur a technik. Programy vede zkušený psycholog. Příznaky deprese, psychického vyčerpání, jsou individuální. Léčba se liší intenzitou, délkou i výběrem metod.

Deprese, příznaky, projevy.

O depresi mluvíme, pokud člověk dlouhodobě pociťuje smutek, pochybnosti o sobě samotném, o svých schopnostech, trpí pocitem vyčerpání, někdy i často pláče. Při depresi ztrácíme energii a zájem doslova o vše. Nejsme schopni se radovat, z přítomnosti máme strach, budoucnosti se obáváme. Myšlení se při depresi stereotypně zabývá jedním tématem, máme silné pocity viny. Pro deprese jsou charakteristické i psychosomatické příznaky. Jejich obvyklé projevy jsou špatný spánek, děsivé sny, nejrůznější bolesti.

Deprese se zpravidla vyvíjí zvolna, vcelku nenápadnými příznaky. Nejprve jen jako špatná nálada, občasná nerudnost, náladovost a výbuchy vzteku či lítosti. Symptomy bere většina lidí na lehkou váhu. Často pomůže fyzická aktivita, sport nebo sklenička vína. Takové odreagování od příznaků deprese může poměrně dlouho přinášet úlevu. Myslíme si, že tedy pomáhá. Narůstající počet vážnějších příznaků však dokazuje, že jde o omyl. Bylo by velmi užitečné již v této fázi postupovat s jistou mírou znalostí o příčinách a léčení deprese, odborně zvoleným preventivním postupem pak nemoci předejít.
Samotná léčba deprese je vždy dlouhodobá.

Zvládat nemoc v počáteční i rozvinuté fázi umožňují také nejmodernější postupy podporující léčení deprese. Patří k nim celotělová kryoterapie. Zvyšuje tvorbu látek, které v lidském mozku zodpovídají za náladu. Emoční stav se výrazně zlepší již po první aplikaci. Stejně jako u jiných nemocí platí, že nejlepší terapií je včasná prevence.

Lázně na deprese

Prevence deprese a vyčerpání.

Pobyty pro prevenci deprese.
V rámci předcházení nemoci i při doléčování v rekonvalescenci po léčení deprese má smysl využít i intenzivni krátkodobé programy.Vhodné jsou lázně víkendové či na prodloužený víkend.

 

 

Ceny pobytů na podporu prevence a léčení deprese najdete na stránce Lázně - Ceník.

 

NAPIŠTE NÁM

Vaše příjmení, jméno:
e-mail pro odpověď:
Telefon :
Dotaz k procedurám, na obsah programů, volné termíny atp. můžete uvést v textu.


Další stránky: deprese a jak ji zvládat , deprese a příznaky, deprese a léčba

www.relaxace.com © 2009