Deprese a její léčba.

Léčba - deprese, psychické vyčerpání, stres.

Deprese léčba Lázně léčba deprese Léčba deprese - lázně

Lázně na deprese - rekonvalescence, prevence, následná léčba.

Léčba deprese - lázně, krizové centrum.

Lázně Jablonec s individuální péčí jsou soukromé nezdravotnické zařízení se specializací na deprese, stres, únavu a psychické vyčerpání. Dále na nadváhu, potíže pohybového ústrojí a rehabilitaci.

Využíváme velmi účinné metody s rychlými účinky. Prostředí je neformální, pohodové, diskrétní. K pobytu pro léčení deprese s podporou psychologa přijímáme zpravidla
1 - 2 osoby v jednom termínu. Léčba deprese je intenzivní ve všední dny, o víkendech
i svátcích. Léčba je stanovena podle konkrétní situace po vstupním rozhovoru. V programu léčení se využívá bylinných, solných a slatinných koupelí, různých druhů masáží, zábalů, speciálních přístrojů, relaxačních technik, práce se sugescemi, shiatsu terapie, kryoterapie atd. Ceny za pobyt na léčení deprese jsou na stránce Lázně - Ceník.
Pobytová léčba - terapie či rekonvalescence a doléčování by měly trvat alespoň 10 dní. Zkušenosti se zvládáním depresí máme více než 15 let.


Deprese je doprovázena poruchou metabolizmu důležitých hormonů (serotonin, dopamin, noradrenalin), léčba se zpravidla neobejde bez pomoci léků. Komplexní léčení deprese je vždy dlouhodobé, včetně doléčování vyžaduje týdny i měsíce.

Upadnout do deprese může každý z nás. Nečekejte až vás deprese vyřadí z normálního života, nebojte se požádat o pomoc lékaře. Moderní antidepresiva nejsou návyková. Odložená léčba obvykle prodlouží nezbytnou dobu terapie deprese a přináší riziko zbytečných komplikací ve vztazích i práci.

Léčba deprese by vždy měla být spojena s konzultací psychologa nebo psychoterapeuta.

Velkou nadějí pro rychlejší léčení deprese jsou výsledky získané aplikací kryoterapie.

 

 

Léčba deprese- kryoterapie


Lázně Jablonec jsou vynikající rekonvalescence po základním léčení, prevence i intenzivní léčba.


Více informaci na stránce Deprese


Tel. 483 310 623 
e-mail:
lecba-info@relaxace.com


www.relaxace.com © 2009