Deprese a jak ji zvládat.

Lázně na deprese - krizové centrum.

Deprese a jak ji zvládat Lázně na zvládní deprese Pomoc při depresi

Pomoc při depresi - prevence, doléčení, rekonvalescence.

Relaxační Lázně ukazují jak zvládat deprese.

Pobyty pomáhající zvládat jak deprese, tak i úzkost, stres, únavu a psychické vyčerpání, připravuje psycholog. Součástí krizové pomoci, prevence i rekonvalescence je neformální, diskrétní prostředí, malý počet lidí, se kterými se potkáváte, přátelský osobní přístup. Na pobyty pro podporu zvládání deprese přijímáme v jednom termínu jednoho až dva klienty. Rozsah a druh procedur se stanoví po vstupním rozhovoru. K dispozici jsou bylinné, solné a slatinné koupele, různé druhy masáží, zábalů, relaxačních technik, práce se sugescemi, shiatsu terapie, kryoterapie atd.

Ceny pobytů umožňujících zvládat deprese se liší podle intenzity péče.
Jsme soukromé nezdravotnické zařízení, zdravotní pojišťovny na naše služby nepřispívají.


Deprese
je provázena změnou metabolizmu důležitých hormonů v organizmu (serotonin, dopamin, noradrenalin). Zvládání příznaků bez pomoci léků je často nemožné, nebojte se vyhledat lékaře. Moderní antidepresiva jsou nenávyková, je doporučeno užívat je delší dobu a vysazovat zvolna, pod lékařským dohledem. Příznivý efekt farmakoterapie se projeví relativně brzy, zpravidla po týdnu. Po zvládnutí nejsilnějších akutních příznaků deprese je velmi žádoucí spojit klasickou lékařskou péči s pomocí psychologa nebo psychoterapeuta. Kvalitní rekonvalescence zvýší naději na změnu těch okolností, které představují základ problému či onemocnění. Doba potřebná pro léčení deprese se obvykle počítá spíše na měsíce než na týdny.

Velkou pomocí při zvládání depresí je kryoterapie.

Zvládat deprese- kryoterapie


Zvládnout deprese pomůže i změna prostředí, které je se vznikem depresí spojeno. Např. lázně, nebo klidná dovolená bez náročnějších aktivit.

Naléhavě varovat je třeba před alkoholem a drogami.
Další informace, příznaky, zvládání, pomoc a léčba na stránce DEPRESE

 


Tel. 483 310 623 
e-mail:
zvládat-info@relaxace.comNázev: Deprese a jak ji zvládat www.bibliohelp.cz/knihy/deprese-jak-ji-zvladat Ján Praško, Hana Prašková, Jana Prašková, Deprese a jak ji zvládat, Stop zoufalství a beznaději www.ikarmel.cz/kniha/Deprese-a-jak-ji-zvladat_POR0690.html Deprese a příznaky. Jak ji zvládat, léčba. Zdravá výživa. www.prozdravi.abriana.cz/deprese.php léčba, zvládat deprese www.deprese-lecba.cz Deprese – jak ji zvládat? :Topzine.cz www.topzine.cz/deprese-jak-ji-zvladat/ Bez léčby mohou příznaky deprese trvat měsíce i léta, ... www.bibliohelp.cz/knihy/deprese-jak-ji-zvladat Deprese a jak ji zvládat: stop zoufalství a beznaději www.ctesyrad.cz/deprese-jak-ji-zvladat-stop-zoufalstvi-beznadeji

www.relaxace.com © 2009