Bovinní kolostrum - mlezivo - colostrum.
Colostrum je nejúčinnější ochrana před onemocněním virovým i bakteriálním.

Colostrum je efektivnější než očkování proti chřipce.
Razantní podpora imunitního systému v průběhu nemoci.
Chrání dětský i dospělý organizmus.

 

Tekutá forma - nepasterované Colostrum 125 ml, 910,- Kč, 2x 125 ml za 1770,- ,
6 balení za 5.160,-. Díky okamžitému vstřebávání je to nejvhodnější forma k zahájení užívání při probíhajícím akutním či chronickém onemocnění. Ideální pro nejmenší děti, umožňuje rozdělit denní dávku na přesně kontrolované množství.
Obvyklé dávkování: 10 - 15 ml denně. Děti od 6 měsíců 5 ml denně.


Nejvyšší kvalita - nepasterované colostrum
60 kapslí 1275,-, 3x 60 kapslí 3445,- Kč. Ideální jako prevence a součást léčby akutních i chronických potíží. Při léčbě antibiotiky, kortikoidy, antirevmatiky ... Vynikající ochrana před chřipkou, účinná alternativa preventivního očkování. Obvyklé dávkování: prevence 1 kapsle, terapie 2 kapsle 1 - 2x denně.

Symbiotics Colostrum Plus 120 kapslí, 780,- Kč.
Výborné jako trvalá prevence a pro dlouhodobou udržovací léčbu. Ideální pro zvýšení svalové síly, rozvoj svalové hmoty pro sportovce. Vhodné pro průběžné užívání ve věku nad 50.
Obvyklé dávkování: 1x - 3x denně 1-3 kapsle.


Colostrum
(kolostrum, mlezivo) je označení pro mateřské mléko, které se vytváří v mléčných žlázách savců prvních 48 hodin po porodu. Svým složením je naprosto unikátní. Zajišťuje pro organizmus novorozence dokonalou ochranu před patogeny, viry a bakteriemi. Obsahuje látky stimulující růst tkání sliznic, svalů, nervového systému vč. mozku a optimalizující metabolizmus. Ve farmacii se používá kolostrum bovinní, získávané z kravského mléka, v němž je obsah biologicky aktivních látek mnohonásobně vyšší než v mlezivu lidském. Preparát obdobný colostru se dosud nepodařilo vyrobit laboratorně. Jeho hodnota je nesrovnatelná s jakýmkoliv jiným přípravkem na posílení imunity.

Nevýznamější součásti colostra.
Imunoglobuliny IgG, IgA IgE a IgM, imunostimulační faktory a protilátky. Imunoglobuliny - glykoproteiny - jsou protilátky, produkované bílými krvinkami (B lymfocyty) jako odpověď na přítomnost cizorodé látky. Imunoglobuliny v organismu plní tyto základní funkce: rozeznávají antigeny, usnadňují jejich odstranění a neutralizují toxiny.

Lactoferin, TNF - tumor nekrotizující faktor, cytokiny, Beta 1,3 glucan s biologickou imunostimulační a protinádorovou aktivitou.

Růstové faktory, GH - z anglického growth hormone, jsou významné i u dospělého jedince, neboť podporují regeneraci buněčných tkání, které odumřely stářím nebo byly poškozeny následkem poranění nebo prodělání nemoci. Některé zdroje (MUDr. Formánek - imunolog a onkolog) odkazují na na informace o experimentech, které po podání GH zjišťují zajímavé výsledky: "... jako by těla omládla o deset až dvacet let. Šedé vlasy opět zčernaly, vrásky na rukou a obličeji zmizely, zvýšil se objem svaloviny o 8,8% aniž by účastníci pokusu jakkoliv cvičili, a zároveň se jim snížil objem tuku zhruba o 15% bez nejmenší diety. Také sexuální libido se vrátilo .... příznivě ovlivňuje hladinu „dobrého“ HDL cholesterolu a snižuje „špatný“ LDL cholesterol ... GH má největší potenciál při potlačování negativních stránek procesu stárnutí..." Produkce GH s věkem rychle klesá geometrickou řadou. Organizmus ve 40 lech tvoří zhruba poloviční množství proti dvacetiletému.

Colistrinin, prolin - PRP.
Regulátor činnosti imunitního systému, Bylo prokázáno, že tento faktor eliminuje příznaky jak alergií, tak nemocí spojených s poruchou imunitního systému (roztroušená skleróza, artritida, lupus, myasthenia gravis). Pod názvem Colistrinin je předmětem nadějných klinických studií u pacientů s demencí, Alzheimerovou a Parkinsonovou nemocí. PRP také podněcuje množení a dozrávání nervových buněk v mozku. To se u pacientů projevilo ve zlepšení mozkových funkcí jak u Alzheimerovy, tak i Parkinsonovy choroby.

Využití colostra.
1) Optimalizace funkcí imunitního systému a zvýšení odolnosti organizmu vůči onemocnění u dětí od 3 let i u dospělých. Ochrana v prostředí a situacích s vyšším rizikem nákazy - mateřská školka, škola, cestování hromadnými dopravními prostředky, sychravé počasí, stres, dispozice k chronickým chorobám. S colostrem je téměř nemožné onemocnět.

2) Vynikající podpora v terapii banálních i komplikovaných onemocnění, při léčení problémů nejasného původu (viry, bakterie, kvasinky, plísně) či vleklých chorob. Výrazně zkrátí a zmírní průběh běžných potíží jako nachlazení, viróza, chřipka, angína či záněty kdekoliv v organizmu, gastritida, candida, kolitida, salmonela, borélie.

3) Hlavní doménou s převratnými možnostmi je oblast nemocí, řazených mezi autoimunitní onemocnění. Sem patří alergie, astma, bronchitida, chronický únavový syndrom, Crohnova choroba, artritida, revmatická onemocnění, lupénka, m. Bechtěrev, roztroušená skleróza.

4) Užitečný doplněk léčby antibiotiky. Regenerace po chemoterapii. Účinná pomoc při poruchách gastrointestinálního traktu (žaludek, střeva). Regulace krevního cukru, diabetes.

5) Nárůst svalové hmoty při sportu, regenerace tkání po úrazech a degenerativních onemocněních. Odbourávání tukových tkání.

6) Revitalizace buněk, tkání a funkcí opotřebených věkem (pokožka, svaly, nervové buňky, psychická kondice, libido) - anti age programy. Obnovení životní energie a vitality, překonání depresivních stavů.

Dávkování:
Prevence 2 kapsle denně (1-0-1 nebo 2-0-0) po dobu kdy chcete chránit organismus.
Při problémech 4 - 6 kapslí denně (2-0-2, 3-0-3) až do doby než ustoupí příznaky, pak můžete pokračovat v preventivním dávkování nebo přípravek vysadit.

Nepasterovaná forma se užívá v polovičním dávkování.
Colostrum Direkt: 1 - 2 lžíce v počáteční fázi užívání.
Užívejte nalačno, 30 minut před jídlem.
Doporučuje se současné užívání Aloe Vera, které zajistí lepší průchod účinných látek cévními kapilárami a jejich transport do tkání a buněk.

Proč je colostrum tak důležité, jak funguje. Podrobněji zde

OBJEDNÁVKA - paltba na dobírku.
( PRO PLATBU EMBOSOVANOU KARTOU: klikněte Z D E )


Zboží zasíláme zpravidla do 3 pracovních dnů. Platit můžete kartou (cena zboží + 50,-), nebo dobírkou. Poštovné a balné u zásilky na dobírku je 110,- Kč. Zboží lze vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, 24 měsíců můžete reklamovat vady v rámci záruční lhůty na adrese Relax Centrum, Novoveská 28a, 466 01 Jablonec nad Nisou. IČO: 16391527. Jsme plátci DPH, uvedené ceny jsou konečné.

 Relaxační Lázně Jablonec
Tel./Fax:00420 483 310 623 
info@relaxace.com

Další odkazy na webu:

Colostrum - Wikipedia cs.wikipedia.org/wiki/Colostrum Colostrum - www.001shop.cz/Colostrum bovine colostrum benefit www.colostrum.com>Health Colostrum Supplements www.colostrumresearch.org
Pure bovine colostrum
www.aussiecolostrum.com

www.relaxace.com © 2009