anorexie, bulimie, léčba

Mentální anorexie, bulimie.

Bulimie anorexie - podpora terapie lázně - léčba bulimie a anorexie

Pomoc při léčení anorexie a bulimie.

Anorexie: pobyty s individuální péčí, psychologické metody na podporu léčení mentální anorexie, bulimie v lázních. Předpokladem je alespoň minimální ochota k léčení. Věk ani BMI nejsou rozhodujícím kritériem. O přijetí rozhoduje psycholog po informativním rozhovoru. Doba pobytu je od 10 nocí. Nejsme zdravotnické zařízení, neposkytujeme lékařskou péči.

Lázně Jablonec nabízejí komorní, maximálně diskrétní prostředí s individuální péčí. Klienty jsou především lidé s problémy v oblasti psychiky. Pomáháme při psychickém vyčerpání, chronické únavě, depresích, vyhoření. Malá kapacita umožňuje věnovat každému z hostů intenzivní osobní péči. Programy připravuje a řídí psycholog.

Základní program při anorexii
je "all inclusive". Zahrnuje ubytování, stravu, procedury
a péči psychologa v rozsahu zhruba 35 hodin při pobytu na 10 nocí. Pobyt lze libovolně prodloužit. Jsme soukromé zařízení, pojišťovny na naše služby nepřispívají. CENÍK


Mentální anorexie - odmítání příjmu potravy, a přejídání s následným úmyslným zvracením u bulimie - jsou onemocnění, která se týkají především dívek, zhruba od 12 let. Vyskytují se i v pozdějším věku, v menší míře i u chlapců.

Příznaky, zdravotní a psychologická rizika jsou shrnuta ZDE


Příklad, který pomáhá posílit naději:
Pobyt pro podporu léčení anorexie.
dívka, 15 let, 168 cm, s diagnózou mentální anorexie sledována u praktického lékaře zhruba 3 roky. V období před začátkem programu hubne 0,5 kg týdně. V průběhu desti dnů dokázala tento trend nejen zastavit, ale vývoj obrátit. Domů odjela s racionálním plánem, na nastavení cílů se sama podílela. Graf ilustruje kritický pokles váhy i procenta tuku ještě první 4 dny po přijetí.

anorexie léčba anorexie léčení


Dotazy na možnostost pobytu, napište nám: Kontakt

Centrum psychologie
Lázně Jablonec
tel. 483 310 623, 777 310 622 
info@relaxace.com


www.relaxace.com © 2009