Aloe vera

Aloe Vera

Aloe Vera Barbadensis Miller

aloe vera barbadensis miller
Aloe Vera s certifikátem kvality od IASC

Mimořádně účinná pomoc při léčení, rekonvalescenci a prevenci.


Aloe Vera pomáhá odstranit příčiny chronických potíží dětí i dospělých. Detoxikuje, zbavuje tělo cizorodých látek, patogenů, parazitů, volných radikálů, zánětů. Obnovuje a zvyšuje imunitu, chrání před virovou nákazou a před účinky alergenů. Posiluje životně důležité funkce organizmu. Poskytuje ideálně vyvážený komplex nezbytných vitamínů, minerálů, aminokyselin a nutričně významných látek, nepostradatelných i pro nervy a psychiku.

Pomáhá:

- zprůchodnit mikrokapiláry, kterými buňky přijímají kyslík, vitamíny, minerály, živiny
  a léky, zvyšuje tak efektivitu léčby - očistí vnitřní prostředí organizmu, zbaví tělo   škodlivých bakterií a jejich toxinů, patogenů, cholesterolu, těžkých kovů, nežádoucích   zbytků po lécích
- optimalizovat činnost imunitního systému
- zajistit organizmu spolehlivý zdroj nejdůležitějších vitamínů, antioxidantů, stopových       prvků, aminokyselin, enzymů.Ceny:

Aloe Vera Barbadensis s medem, 1 litr ............................. 690,- Kč
Aloe Vera Barbadensis 98%, 1 litr .................................... 690,- Kč
Aloe Vera Freedom, FC, 1 litr ........................................... 835,- Kč
při odběru 6 balení sleva 5 %.
Aloe Barbadensis Organics, Finclub ................................ 1.235,- Kč
AloeVivi, Švýcarsko, 1 litr ............................................. 1.175,- Kč

Akce: ke každé zásilce jedna procedura za 50% ceny při pobytu v Lázních Jablonec.
Platnost poukázky 3 měsíce.


Všechny tkáně lidského těla - svaly, kosti, chrupavky, nervy, kůže, sliznice.... - jsou tvořeny buňkami. Každá jednotlivá buňka potřebuje zásobení živinami a kyslíkem. Životně důležité látky jsou k buňkám přiváděné cévní soustavou. Stejnou cestou se vylučují metabolity. Délka cévního řečiště je v součtu mnoho desítek kilometrů. Podstatnou část tohoto systému tvoří cévní kapiláry až 20 x tenčí než lidský vlas. A na prostupnosti této sítě závisí v jaké kondici budou buňky, tkáně z nich složené, i celý organismus.

Působením všeobecně známých civilizačních vlivů (kontaminace ovzduší, vody, nevhodné složení a množství potravy, stres, nikotin, alkohol) jsou cévy poškozovány, snižuje se jejich prostupnost. Všichni známe fatální důsledky ucpání velkých cév (infarkt, mozková příhoda, ischémie ...). Jen málo kdo z nás si ale uvědomuje, jak často jsou zdraví, kondice a výkonnost ohroženy zúžením či ucpáním cesty v nejtenčích úsecích na konci sítě. Zhoršené podmínky pro výživu a očistu buňky znamenají oslabení zdravotní kondice tkání, jejich náchylnost k opotřebení, stárnutí, poškození, zánětu a také sníženou schopnost regenerace po zátěži či onemocnění. Na psychické úrovni pak snížení odolnosti vůči stresu, rychlá unavitelnost, ztráta koncentrace, slabnoucí paměť, změny nálad a emocí.

Mnoho potíží je rovněž způsobeno sníženou průchodností další důležité sítě, kterou je soustava lymfatických cév. Ty fungují jako kanalizace a odvádějí z organizmu odpadní látky. Nefunkční "kanalizace" organizmu se nepříznivě projeví v kondici tělesné i psychické a oslabuje imunitní systém.

Vynikající vlastností Aloe Vera Barbadensis Miller je schopnost obnovit průchodnost mikrokapilár, organizmus komplexně pročistit, detoxikovat. Od trávicího traktu, přes stěny
a sliznice tlustého střeva (je plnohodnotnou náhradou hydrocolon terapie), játra, ledviny, lymfatické dráhy, cévy až po nejjemnější cévy krevního a lymfatického systému. Uvolněnými drahami přináší do buněk nejhodnotnější a výborně zpracovatelnou podobu základních živin, vitamínů, minerálů, aminokyselin i léčivých enzymů v Aloe obsažených. Otevírá cestu potravním doplňkům i lékům, které užíváme. Zvyšuje jejich vstřebatelnost
a využitelnost na několikanásobek.

Aloe Vera Barbadensis Miller

obsahuje více než 200 biologicky aktivních látek, které navzájem potencují svoji účinnost. K nejdůležitějším patří saponiny – přírodní čistící látky, 12 enzymů, vitamíny – antioxidanty A a C, B, E a betakaroten, minerály – Ca, Mg, Zn, Mg, 18 z 22 esenciálních aminokyselin. Čistý gel - nikoliv ředěná šťáva - se pije po mililitrech v dávkách 10 až 30 ml 2x - 3x denně na lačno, 30 minut před jídlem. Toto minimální množství dokáže nastartovat látkovou výměnu a výrazně podpořit imunitní systém. Regeneruje, revitalizuje, čistí, léčí a hojí. Účinky pocítíte velmi brzy - očista střevního traktu nastává již po několika dnech, celková kondice se zlepšuje během dvou týdnů. Pro komplexní změny stačí často pouhé 3 - 4 měsíce..

Terapeutický účinek je zajišťován unikátním zastoupením MPS sacharidů:
1. protizánětlivé a krevní cukr normalizující mucinósní polysacharidy (MPS).
MPS redukují zánětlivou reakci provázející nemoci jako ulcerózní kolitida, artritida
a gastrický reflux, který se lidově označuje jako pálení žáhy. Pomáhají snižovat krevní
cukr u diabetu (cukrovky) typu I a II.
2. tzv. zametači volných radikálů. Jsou to velmi efektivní vnitrobuněčné antioxidanty, uplatňují se např. při prevenci a léčbě arteriosklerózy, srdeční choroby a Parkinsonovy choroby.
3. mukopolysacharidy. Mají přímý antibakteriální, antivirový, antifungicidní (protiplísňový)
a antiamébový (proti prvokům) efekt.
4. stimulanty imunitního systému (IS). Vyznačují se imunomodulačním efektem. Nízkou aktivitu IS posílí a když naopak je pro vlastní organizmus nepříznivě vysoká, tak jí utlumí. MPS mají díky imunomodulaci přínos při zvládání chronických infekčních chorob, kardiovaskulárních onemocněn, autoimunitních poruch mnoha dalších, imunitou podmíněných chorob.

Lékařsky ověřené aplikace Aloe Vera (prevence, podpora terapie, rekonvalescence):
Nesprávná životospráva (stres, nikotin, alkohol, cholesterol).
Zvýšení účinnosti léků, vitamínů, potravních doplňků.
Detoxikace, očista trávicího traktu a sliznice tlustého střeva.
Otoky končetin a kloubů, záněty vazů, artróza, poškozené vazy.
Revmatická onemocnění, Bechtěrev, artritidy,
Zažívací potíže, pálení žáhy, zácpa, průjem.
Kožní problémy, alergie, akné, ekzémy, lupénka, vředy, plísně.
Popáleniny, omrzliny, spálená kůže při opalování.
Svalové bolesti, výrony, podlitiny, oděrky na kůži a puchýře.
Vysoký i nízký krevní tlak - aloe vyrovnává TK k normě.
Krvácivost dásní, afty, parodontóza.
Diabetes.
Migrény, bolesti hlavy.
Alergická senná rýma.
Crohnova choroba
Ochrana srdce, cév, jater, ledvin, snižování cholesterolu.
Podpora chemoterapie a léčby nádorových onemocnění.
Varianta Aloe Vera Freedom s chondroprotektivy MSM, obsahem Chondroitin sulfátu, Glukosamin sulfátu, kolagenu a vitamínu E se používá při poruchách pohybového ústrojí, kloubních problémech, pro preventivní ochranu a léčení chrupavčitých tkání.

Doporučené užívání.
Dávkování na počátku kůry je individuální. Pro osoby se sklony k průjmu a u dětí doporučujeme 1. den 2x lžičku, 2. a 3. den 2x polévkovou lžíci. Pak pro dlouhodobé užívání denně 0,5 dcl rozdělit do dvou dávek. Užívá se vždy nalačno, odstup od jídla 30 minut. Pro podporu terapie, léčení výše uvedených zdravotních potíží, je dávkování vyšší, obvykle
1 ml na 1 kg váhy denně. Podle potřeby lze dávku zvýšit na 3x 30 ml denně.

Posilující kůra: 2x - 3x 1 litr každý rok.
Detoxikační kůra: 3 - 6 litrů v průběhu 3 - 5 měsíců.
Zdravotní potíže, nevhodný životní styl, zvýšená psychická zátěž: dlouhodobě či trvale, podle individuálních potřeb.

Pozor!
Všechny informace se vztahují ke koncentrovaným gelům Aloe Vera Barbadensis Miller
s certifikátem kvality od IASC. Neplatí pro naředěné šťávy, džusy a jiné odrůdy aloe.
Gely Aloe Vera vhodně doplňují krémy Aloe Vera a šetřící kosmetika Aloe Vera

Detoxikace - očista - hubnutí. Užívání Aloe Vera Barbadensis Miller v podobě pitné kůry
po dobu 3 - 4 měsíců přináší výsledky, které předčí hydrocolon. Očistí dokonale trávicí trakt vč. tlustého střeva od nežádoucích mikroorganizmů, zprůchodní cévy krevního
i lymfatického systému, odbourá cholesterol a dodá organizmu řadu látek nezbytných
pro správnou funkci imunitního systému. Máme opakovanou zkušenost, kdy klient po pitné kůře přišel dokončit očistu výplachem, ten však již nebyl nutný. Rovněž úbytky na váze byly po tříměsíční kůře s aloe 3 - 6 kg, tedy výraznější, než po hydrocolon terapii. Aloe Vera je účinnou součástí konceptu hubnutí s dietními polévkami, koktejly a čajem pro odtučnění a detoxikaci. Více o hubnutí na BMI - Dieta.


Pro zaslání objednávky klikněte ZDE


Zboží zasíláme zpravidla do 3 pracovních dnů. Platit můžete kartou (cena zboží + poštovné), bankovním převodem nebo dobírkou. Poštovné a balné u zásilky na dobírku je 110,- Kč, požadavek na doručení Českou poštou 170,-, zásilka na Slovensko 250,-. Zboží lze vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, 24 měsíců můžete reklamovat vady v rámci záruční lhůty na adrese Lázně Jablonec, Novoveská 28a, 466 01 Jablonec nad Nisou. IČO: 16391527. Jsme plátci DPH, uvedené ceny jsou konečné.

 Tel.: 777 310 622 
info@relaxace.com


www.relaxace.com © 2009