Lázně na alergie, ekzém
koupele na alergie, ekzém

Alergie,
atopický ekzém.

Ekzém, alergie Lázně Jablonec  

Lázně Jablonec

Kryoterapie na podporu léčení alergické dermatitidy.
Alergie, atopický ekzém, alergická vyrážka.

Kryokabina - rychlá a účinná metoda při léčení alergie a ekzému .

Kůra zahrnuje 10 - 25 x polárium, aplikace je možná 2x denně, -130 až -150 stupňů na dobu 150 až 180 sekund.

Zvýhodněné pobyty: polárium, koupele (se solí z Mrtvého moře, suchá uhličitá koupel), pitná kůra s aloe. Základní pobyt je 13 nocí, minimální 7 nocí.

Informace o cenách kryo pobytů při léčení alergie a ekzému Ceník-Lázně.


Prevenci a léčení většiny chorob souvisejících s chybnou reakcí imunitního systému, mezi které alergie a atopický ekzém patří,lze ovlivnit komplexním přístupem. Razantním, rychle působícím impulzem k potlačení prozánětlivé aktivity lymfocytů, příčiny alergické reakce, je chladová terapie. Již během 10 dnů se významně se snižuje četnost a intenzita potíží.

Napomoci může kontrola acidobazické rovnováhy (kyselosti organizmu). Významnou součástí terapie je odstranění hnilobných bakterií, plísní a kvasinek z tlustého střeva pomocí pitné kůry s aloe barbadensis miller. Proces očisty trvá v průměru 3 měsíce.
Důležitý je stav psychiky a minimalizace dopadu stresové zátěže. Lázně Jablonec nabízejí péči, zahrnující všechny významné faktory. Další informace o prevenci a některých podmínkách léčby alergií - poruchy imunity.


Ochrana pokožky.
U onemocnění kůže je nezbytné nahradit narušené ochranné funkce pokožky, zabránit jejímu vysychání a zabrzdit tak degenerativní procesy. Vynikající pro denní péči, ochranu a regenerace je mandlové mléko, 125 ml za 375,- Kč. Nejlepší zkušenosti u vysychající pokožky jsou s přípravky Lamelloderm. Díky speciální struktuře již po 14 dnech zvyšují vlhkost v pokožce o více než 40%. Poskytují pleti ochranu před vnějšími vlivy, podporují regeneraci. Neobsahují parfém, konzervanty, ani barviva. Krém 100 ml 870,-, jedinečné tělové mléko 100 ml 940,-. Testovací vzorek krému pro ověření alergické reakce posíláme zdarma.


Alergie - atopický ekzém, alergická dermatitida je onemocnění způsobené chybnou funkcí imunitního systému (podobně jako selhání - deficit imunity nebo autoimunitní onemocnění). Imunitní systém neadekvátně reaguje na látky, které jsou pro organizmus neškodné či prospěšné, nedokáže je tolerovat. Alergie postihuje přibližně čtvrtinu populace. Dispozice k alergické reakci - atopie - je do značné míry dědičná. Nejčastějšími projevy atopie, alergické reakce, je atopický ekzém - atopická dermatitida, pylová alergie - alergická rýma a alergický zánět spojivek, a alergické astma.

Aktuální průběh alergie zpravidla souvisí s více okolnostmi. Ekzém či vyrážka v určitých podmínkách ustupuje, reakce na alergeny je mírnější. Je prokázána závislost na životosprávě, dostatku antioxidantů a nenasycených masných kyselin v potravě, stavu střevní mikroflóry, úrovni acidobazické rovnováhy (kyselost vnitřního prostředí v organizmu), psychickém napětí, stresu, fyzické zátěži, atd. Všechny tyto okolnosti je nezbytné brát v úvahu při terapii alergie.

Léčba alergie
není snadná, atopický ekzém či alergická vyrážka je obvykle problém na řadu let. Léky na ekzém jsou jednak preventivní, oslabují průběh alergické reakce a při dlouhodobém užívání postupně zabraňují rozvoji ekzému. Druhou skupinou jsou léky, které pomáhají zmírnit potíže spojené s ekzémem - potlačují svědění, promastí pokožku atp..

Významnou roli má hyposenzibilace – léčba, při které je v kapkách či injekcích podáván alergen v kontrolovaném množství. Cílem je naučit imunitní systém toleranci vůči alergenu. Léčba je dlouhodobá, avšak mívá velmi dobré výsledky.

Léčit příčinu,
tj. schopnost opravit chybnou reakci lymfocytů, dokáže kryoterapie - léčba chladem. K léčbě alergií je tato metoda úspěšně používána déle než 30 let. Zřídka
v tuzemsku, častěji - a to i ve špičkových zařízeních - v zahraničí. Také Lázně Jablonec nabízejí pobytový i ambulantní program s využitím kryokabiny. Program zaměřený na atopický ekzém může být doplněn o psychorelaxační složku, podávání Aloe, Colostra, probiotik, koupele a další procedury.

Výrazné zlepšení funkcí imunitního systému přináší dlouhodobé užívání Aloe Vera Barbadensis Miller, Preparát je účinný díky obsahu celého komplexu nutričně i tera-peuticky hodnotných látek (antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny, enzymy ....) Čistí organizmus, zajišťuje správnou funkci cév a lymfatických cest až po úroveň mikrokapilár. Zbavuje tlusté střevo nežádoucích bakterií a podporuje udržování optimálního složení střevní mikroflóry, posiluje detoxikační funkce jaterních buněk. Mírní nežádoucí aktivitu lymfocytů, tedy příčinu alergie. Bezkonkurenční jedničkou v příznivých účincích na imunitní systém je Colostrum. Praktické zkušenosti i klinické studie dokládají vynikající zlepšení u alergií, astmatu, lupenky, revmatických chorob, roztroušené sklerózy, Bechtěreva, Alzheimera, Parkinsona .., ale i preventivní účinky u viróz a chřipky. Kombinaci Aloe + Colostrum neodolá žádná z chorob, je tou nejúčinnější volbou pro prevenci a léčení širokého spektra onemocnění, od autoimunit po rýmu a nachlazení, pro děti, dospělé a seniory.

V domácí péči se rovněž doporučuje sůl z Mrtvého moře. Pro dobrý výsledek je třeba vyšší koncentrace soli v koupeli, proceduru je nutno opakovat pravidelně a dlouhodobě. Informace na téma příznaky a vývoj alergických onemocnění a o zkušenostech s léčením alergie na webu jsou rozmanité. Od komerčních a medicínských sdělení po osobní zážitky. Některé odkazy uvádíme na konci stránky.

kryoterapie na alergie ekzém polárium na ekzém a alergie atopický ekzém, alergie - kryoterapie


Prevence a léčba alergie, ekzému
- optimální kůra zahrnuje 25 vstupů do kryokomory ochlazené na minus 130 až -150 stupňů po dobu 120 až 180 sekund.


Jsme soukromé nezdravotnické zařízení, na naše služby zdravotní pojišťovny nepřispívají.

Pobyt pro prevenci a podporu léčení alergií, ekzémus využitím kryoterapie:


Program lze sestavit podle přání. Délka pobytu a rozsah péče se pak řidí možnostmi hosta. Zahrnuje procedury, které příznivě ovlivňují alergie a atopický ekzém: koupel se solí z Mrtvého moře, lymfatická masáž, suchá uhličitá koupel, koupel s rašelinou, kontrola acidobazické rovnováhy (kyselosti organizmu).

Podrobné informace o cenách pobytů z lázeňským programem najdete na stránce
Ceník-Lázně

hydroterapie, součást léčení Lázně na alergie, ekzém v zimě


Lázně Jablonec
Novoveská 28a
466 01 Jablonec nad Nisou
tel. 483 310 623, 777310622 

NAPIŠTE NÁM
e-mail pro odpověď:
Dotaz k procedurám, na obsah programů, volné termíny atp. můžete uvést v textu.

FOTOALBUM

Další odkazy na téma atopický (atopycký, atopiský) ekzém, alergie na webu:
Potravinová alergie mléko, sója, obilniny, ořechy - ekzém | Alergie.cz | Ekzém - alergie na mléko, lactose intolerance | Alergie, senná rýma, astma, atopický ekzém atopycký ekzém | Alergie, astma, atopický / atopiský atopycký ekzém | Alergie nikdy nespí - atopický ekzém | Řešení alergie na roztoče | ALERGIE atopický ekzém - první pomoc při příznacích alergie | Diagnóza: Potravinová alergie | Pro Alergiky | Alergie - příběhy alergiků - potravinové intolerance

 

www.relaxace.com © 2009